1:3
1:0
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBS Olomouc A 3:5
15. Lukáš Suk, 22. Jiří Hájek, 40. Ondřej Pavlík - 3. Jakub Mynář, 10. Rostislav Pavlíček, 21. Jindřich Bernard, 24. Tomáš Jelínek, 28. David Kotek; rozhodčí: Martin Pivoda - Jakub Holomek; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Patrik Pospíšil 18 - Michael Hruška 10; po třetinách: 1:2, 1:3, 1:0;
45:00
44:58
Vyloučen hráč Patrik Pospíšil družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
44:38
Timeout FBS Olomouc A
42:56
Vyloučen hráč Jakub Mynář družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
39:36
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Ondřej Pavlík, asistoval Štěpán Musil (3:5).
30:00
30:00
27:08
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil David Kotek, asistoval Jakub Mynář (2:5).
24:50
Vyloučen hráč Rostislav Pavlíček družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za nesportovní chování.
24:23
Vyloučen hráč Jan Almásy družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nesportovní chování.
23:28
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Tomáš Jelínek, asistoval Rostislav Pavlíček (2:4).
21:14
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Hájek, asistoval Lukáš Suk (2:3).
20:18
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Jindřich Bernard, asistoval Tomáš Štrbák (1:3).
15:00
15:00
14:56
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Lukáš Suk, asistoval Matěj Bednář (1:2).
09:19
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Rostislav Pavlíček, asistoval Jakub Mynář (0:2).
06:14
Vyloučen hráč Jan Almásy družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
02:29
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Jakub Mynář, asistoval Tomáš Hanák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Pivoda a Jakub Holomek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc A:
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Patrik Pospíšil; hráči v poli: Lukáš Suk, Albert Klusáček, Ondřej Pavlík, Jan Almásy, Matěj Bednář