4:2
4:1
- : -

FBC Došwich Milevsko - FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG 9:6
6. Lukáš Trojáček, 23. Patrik Wolf, 25. Petr Dolejš, 26. Lukáš Trojáček, 28. Lukáš Trojáček, 33. Jan Keyzlar, 37. Lukáš Trojáček, 43. Petr Dolejš, 43. Jakub Štván - 1. Daniel Černý, 13. Jan Bednář, 14. Jonáš Velc, 25. Štěpán Heger, 25. Jan Bednář, 42. Jáchym Bednář; rozhodčí: Martin Hrubec - Dominik Harman; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 59; zásahy brankářů: Karel Tvrdík ? - Michal Souček ?; po třetinách: 1:3, 4:2, 4:1;
45:00
Komentář trenéra hostů Lukáše Dolejše: z počátku zápasu jsme se dlouho rozjížděli a utekl nám začátek zápasu. Trpělivou hrou a zvýšenou aktivitou jsme postlupně začali zápas ovlaádat. děkuji soupeři za kvalitní zápas.
45:00
Komentář trenéra Předměřic: V první a na začátku druhé třetiny zápas naprosto pod kontrolou z naší strany. Konečně jsme začali střílet góly a hřiště jsme naprosto ovládali. V hlavách našich hráčů se opravdu nevyznám, Za stavu 5:3 pro nás jsme začali opět věřit v prohru a přestali jsme nahrávat sobě, ale soupeři. Totální kolaps všech hráčů. Díky soupeři a divákům.
45:00
42:30
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Jakub Štván, asistoval Dan Hrůza (9:6).
42:22
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Petr Dolejš, asistoval Martin Dolejš (8:6).
41:28
Branku družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG vstřelil Jáchym Bednář, asistoval Jan Bednář (7:6).
40:18
Timeout FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG
36:19
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval Petr Dolejš (7:5).
32:32
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Jan Keyzlar, asistoval Martin Dolejš (6:5).
31:08
Vyloučen hráč Lukáš Erbs družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
27:11
25:54
24:33
Branku družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG vstřelil Jan Bednář, asistoval Timoteus Pospíšil (3:5).
24:26
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Petr Dolejš, asistoval Jan Keyzlar (3:4).
24:01
Branku družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG vstřelil Štěpán Heger, asistoval Lukáš Erbs (2:4).
22:22
Vyloučen hráč Martin Dolejš družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za zdržování hry.
22:10
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Patrik Wolf, asistoval Jiří Lípa (2:3).
15:00
15:00
13:46
Branku družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG vstřelil Jonáš Velc, asistoval Jáchym Bednář (1:3).
12:33
05:40
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval Marek Čáp (1:1).
00:17
Branku družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG vstřelil Daniel Černý, asistoval Jan Bednář (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hrubec a Dominik Harman.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG: brankář: Michal Souček; hráči v poli: Daniel Černý, Josef Mostecký, Libor Souček, Jan Bednář, Štěpán Heger
00:00
Line-up domácích FBC Došwich Milevsko: brankář: Karel Tvrdík; hráči v poli: Marek Čáp, Jan Keyzlar, Petr Dolejš, Martin Dolejš, Lukáš Trojáček