1:3
5:0
- : -

Florbal Teplice - Florbal Chomutov 10:4
1. Jan Koštoval, 7. Martin Sedlmaier, 7. Ondřej Stránský, 8. Martin Sedlmaier, 17. Matěj Dolejší, 31. Ondřej Stránský, 40. Martin Sedlmaier, 42. Jan Karafiát, 43. Jan Karafiát, 44. Jan Karafiát - 7. Matěj Martinovský, 25. Ondřej Vršata, 28. Ondřej Šrámek, 28. Jakub Olejka; rozhodčí: Michal Jon - Michal Král; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Martin Hoffmann 19 - Jakub Gaier 25; po třetinách: 4:1, 1:3, 5:0;
45:00
44:59
komentář trenéra hostí: Katastrofa. Jediné co jsme v tomto zápase dokázali bylo to, že jsme soupeři zvedli sebevědomí. Nedůraz, laxnost od "zkušenějších hráčů". Gratulujeme soupeři.
44:59
Komentář trenéra domácích: Vyrovnané utkání. Rozhodlo proměňování šancí. Díky soupeři za utkání.
43:26
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Karafiát, asistoval Filip Bureš (10:4).
42:54
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Karafiát, asistoval Ondřej Brabec (9:4).
41:37
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Karafiát, asistoval Martin Hoffmann (8:4).
39:55
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Sedlmaier bez asistence (7:4).
30:17
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Ondřej Stránský, asistoval Martin Sedlmaier (6:4).
30:00
30:00
29:59
Střely ve druhé třetině: Florbal Teplice 8, Florbal Chomutov 9
29:54
Vyloučen hráč Ondřej Vršata družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:21
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Olejka bez asistence (5:4).
27:16
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Šrámek, asistoval Adriana Hýsková (5:3).
24:32
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Vršata bez asistence (5:2).
16:28
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Matěj Dolejší, asistoval Martin Sedlmaier (5:1).
15:00
15:00
14:59
Střely v první třetině: Florbal Teplice 11, Florbal Chomutov 5
07:50
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Sedlmaier bez asistence (4:1).
06:49
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Ondřej Stránský, asistoval Ondřej Brabec (3:1).
06:30
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Sedlmaier, asistoval Klára Dvořáková (2:1).
06:12
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Matěj Martinovský, asistoval Michal Marek (1:1).
00:07
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Koštoval bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Jon a Michal Král.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov:
00:00
Line-up domácích Florbal Teplice: brankář: Martin Hoffmann; hráči v poli: Klára Dvořáková, Jan Karafiát, Martin Sedlmaier, Jan Koštoval, Matěj Kosina