2:2
2:2
- : -

Bulldogs Brno - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 5:5
12. Michal Valachovič, 23. Michal Rada, 30. Tomáš Jedlička, 34. Lukáš Macháček, 42. Michal Valachovič - 6. Tomáš Zoubek, 25. Roman Štěrba, 27. Martin Karpíšek, 37. Miroslav Čermák, 41. Martin Malý; rozhodčí: Martin Řehák - Jakub Holomek; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 70; zásahy brankářů: Kristián Konečný 14 - Adam Lysák 14; po třetinách: 1:1, 2:2, 2:2;
45:00
41:09
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michal Valachovič, asistoval Tomáš Jedlička (5:5).
40:25
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Martin Malý, asistoval Ondřej Kos (4:5).
39:48
Vyloučen hráč Filip Antel družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nesportovní chování.
39:48
Vyloučen hráč Tomáš Zoubek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nesportovní chování.
36:23
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Miroslav Čermák bez asistence (4:4).
33:38
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Lukáš Macháček, asistoval Tomáš Jedlička (4:3).
30:00
30:00
29:46
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Tomáš Jedlička, asistoval Michal Valachovič (3:3).
26:54
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Martin Karpíšek bez asistence (2:3).
24:23
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Roman Štěrba, asistoval Mathias Schwesig (2:2).
22:25
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michal Rada, asistoval Filip Antel (2:1).
15:00
15:00
11:51
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michal Valachovič, asistoval Lukáš Macháček (1:1).
05:56
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Tomáš Zoubek, asistoval Michal Konrád (0:1).
05:28
Vyloučen hráč Pavel Zima družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Řehák a Jakub Holomek.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers:
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Kristián Konečný; hráči v poli: Tomáš Jedlička, Lukáš Macháček, Michal Rada, Michal Valachovič, Filip Antel