2:8
1:5
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - FB Hurrican Karlovy Vary 4:17
5. Mikuláš Kulík, 20. Mikuláš Kulík, 21. Kryštof Bandas, 39. Mikuláš Kulík - 1. Matěj Korbel, 8. Jiří Šťovíček, 11. Jiří Šťovíček, 12. Vojtěch Bigas, 17. Ondřej Ančinec, 19. Jan Mašát, 24. Jiří Šťovíček, 26. Jiří Šťovíček, 26. Jaromír Péc, 27. Tomáš Smolka, 29. Tomáš Smolka, 30. Jaromír Péc, 33. Matěj Korbel, 38. Jaromír Péc, 40. Alex Ilčišin, 41. Jiří Šťovíček, 44. Jiří Šťovíček; rozhodčí: Anna Bejčková - Lukáš Hajšman; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 36; zásahy brankářů: Vojtěch Jiráček 31 - Martin Louda 13; po třetinách: 1:4, 2:8, 1:5;
45:00
Komentář trenéra hostů : Zasloužené vítězství, ale vůbec to nebylo tak lehké, jak ukazuje výsledek. Děkujeme soupeři za férový zápas.
45:00
Komentář trenéra domácích : Dnes jsme tu byli za kompars, doslova kužely na karlovarském tréninku. Výsledek hovoří za vše. Blahopřeji soupeři z vítězství.
45:00
43:02
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jiří Šťovíček, asistoval Tomáš Smolka (4:17).
41:24
Vyloučen hráč Kryštof Bandas družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
40:52
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jiří Šťovíček, asistoval Štěpán Maaz (4:16).
39:54
Trestné střílení družstva FBC DDM Kati Kadaň neproměnil Jaroslav Michálek.
39:08
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Alex Ilčišin, asistoval Jiří Šťovíček (4:15).
38:28
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Mikuláš Kulík, asistoval Jaroslav Michálek (4:14).
37:42
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jaromír Péc, asistoval Tomáš Petrilak (3:14).
32:58
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Korbel bez asistence (3:13).
30:00
30:00
29:10
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jaromír Péc, asistoval Jiří Šťovíček (3:12).
28:59
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Smolka, asistoval Adam Zahraj (3:11).
26:12
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Smolka, asistoval Štěpán Maaz (3:10).
25:45
25:01
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jiří Šťovíček, asistoval Nicolas Beneš (3:8).
23:31
22:12
Vyloučen hráč Jakub Steklý družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
21:16
Vyloučen hráč Ondřej Ančinec družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za držení.
20:55
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Kryštof Bandas, asistoval Jiří Němec (3:6).
19:19
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Mikuláš Kulík, asistoval Patrick Lenke (2:6).
18:54
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Mašát bez asistence (1:6).
16:37
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Ančinec, asistoval Tomáš Smolka (1:5).
15:38
Vyloučen hráč Jaroslav Michálek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
11:50
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Vojtěch Bigas, asistoval Alex Ilčišin (1:4).
10:49
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jiří Šťovíček, asistoval Matěj Korbel (1:3).
07:03
04:59
Vyloučen hráč Kryštof Bandas družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za bránění ve hře.
04:03
00:57
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Korbel, asistoval Jiří Šťovíček (0:1).