0:1
0:1
- : -

Spartak Pelhřimov - PSKC Okříšky-MoBu 2:5
7. Maxmilián Škoda, 11. Patrik Mynařík - 4. Jiří Uher, 6. Jáchym Hons, 14. Jáchym Hons, 28. Jáchym Hons, 34. Tomáš Kuchyňa; rozhodčí: Dominik Harman - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 2:3; využití: 1:2; diváků: 21; zásahy brankářů: Libor Domkař ? - Radek Korba ?; po třetinách: 2:3, 0:1, 0:1;
45:00
Komentář trenéra domácích Knězů: Tvrdý a vyrovnaný zápas, který rozhodly přesilovky hostů. Děkuji soupeři a rozhodčím.
45:00
43:44
Timeout Spartak Pelhřimov
40:57
Vyloučen hráč Martin Veselý družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za hrubost.
33:00
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Tomáš Kuchyňa, asistoval Jáchym Hons (2:5).
30:00
30:00
27:24
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Jáchym Hons, asistoval Martin Veselý (2:4).
27:07
Vyloučen hráč Petr Březina družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře.
23:56
Vyloučen hráč Petr Pojer družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
13:35
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Jáchym Hons, asistoval Adam Ampapa (2:3).
12:57
Vyloučen hráč Matěj Kutílek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:06
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Patrik Mynařík, asistoval Maxmilián Škoda (2:2).
09:13
Vyloučen hráč Leoš Svoboda družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za bránění ve hře.
06:04
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Maxmilián Škoda, asistoval Matěj Kutílek (1:2).
05:02
03:25
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Jiří Uher, asistoval Tomáš Kuchyňa (0:1).