1:5
0:2
- : -

Viking TJ Kobylisy - Panthers Praha 1:9
16. Pavel Procházka - 4. Jan Waldhauser, 9. Jakub Žiška, 19. Jakub Žiška, 26. Karel Petrák, 28. Vojtěch Zdrubecký, 29. Jakub Žiška, 30. Jan Waldhauser, 39. David Mašát, 42. Zdeněk Prokůpek; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Jakub Šteffel ? - Daniel Brskovský ?; po třetinách: 0:2, 1:5, 0:2;
45:00
Komentář asistenta trenéra hostí M Mattes: Zápas z naší strany nebyl nejpovedenější, ale důležité body do tabulky jsme získali.Děkujeme soupeři za zápas.
45:00
Komentář trenéra domácích: Děkujeme soupeři za utkání.
45:00
44:38
Vyloučen hráč Jan Martinek družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
42:39
Vyloučen hráč Ondřej Krejčí družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za opakované přestupky.
41:07
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Zdeněk Prokůpek, asistoval Karel Petrák (1:9).
38:27
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Mašát, asistoval Zdeněk Prokůpek (1:8).
32:12
Vyloučen hráč Marek Janoušek družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za opakované přestupky.
30:00
30:00
29:49
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Waldhauser bez asistence (1:7).
28:02
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jakub Žiška, asistoval David Mašát (1:6).
27:23
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Vojtěch Zdrubecký, asistoval Zdeněk Prokůpek (1:5).
25:42
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karel Petrák, asistoval Jakub Žiška (1:4).
24:02
Vyloučen hráč Pavel Procházka družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
18:51
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jakub Žiška, asistoval Zdeněk Prokůpek (1:3).
15:53
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Pavel Procházka, asistoval Marek Čejka (1:2).
15:00
15:00
08:43
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jakub Žiška, asistoval Karel Petrák (0:2).
03:33
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Waldhauser, asistoval Jakub Žiška (0:1).