2:0
4:2
- : -

FBS Olomouc A - 1. MVIL Ostrava 7:3
15. Jakub Mynář, 25. Jindřich Bernard, 25. Jakub Mynář, 34. Jakub Mynář, 39. Tomáš Gronych, 40. Tomáš Jelínek, 43. Rostislav Pavlíček - 5. Jakub Hloušek, 31. Matěj Sokol, 36. Matěj Sokol; rozhodčí: Martin Řehák - Martin Pivoda; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Adam Derich 14 - Jakub Mikunda 23; po třetinách: 1:1, 2:0, 4:2;
45:00
42:14
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Rostislav Pavlíček, asistoval Jakub Mynář (7:3).
39:52
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Tomáš Jelínek, asistoval Jakub Mynář (6:3).
38:58
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Tomáš Gronych, asistoval Tomáš Hanák (5:3).
35:51
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Matěj Sokol, asistoval Richard Holbera (4:3).
33:26
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Jakub Mynář, asistoval Rostislav Pavlíček (4:2).
30:40
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Matěj Sokol, asistoval Tomáš Elbl (3:2).
30:17
Vyloučen hráč Matěj Doubravský družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za nesportovní chování.
30:00
30:00
27:56
Vyloučen hráč Jakub Mynář družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za nesportovní chování.
27:56
Vyloučen hráč Jakub Hloušek družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za nesportovní chování.
24:36
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Jakub Mynář, asistoval Jindřich Bernard (3:1).
24:15
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Jindřich Bernard, asistoval Tomáš Štrbák (2:1).
15:00
15:00
14:25
14:07
Vyloučen hráč Nikolas Kuruc družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za nesportovní chování.
14:07
Vyloučen hráč Tomáš Gronych družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za nesportovní chování.
04:48
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Jakub Hloušek, asistoval Matyáš Vašňovský (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Řehák a Martin Pivoda.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. MVIL Ostrava: brankář: Jakub Mikunda; hráči v poli: Matyáš Vašňovský, David Štirba, Vojtěch Rajnošek, Tomáš Tománek, Jakub Hloušek