5:0
3:3
- : -

SPORT CLUB Klatovy - FBC Česká Lípa 10:4
2. Jaroslav Jiřík, 6. Jaroslav Jiřík, 17. Patrik Hrubý, 21. Jakub Holý, 21. Jaroslav Jiřík, 23. Jakub Turek, 29. Pavel Vítovec, 32. Tomáš Joachimsthaler, 41. Jakub Holý, 42. Patrik Hrubý - 3. Patrik Volný, 32. Petr Mazal, 39. Zdeněk Petrák, 40. Jan Petříček; rozhodčí: Anna Bejčková - Lukáš Hajšman; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Michal Schödlbauer 22 - Vojtěch Jirka 27; po třetinách: 2:1, 5:0, 3:3;
45:00
Komentář trenéra hostů : Pěkný zápas. Děkujeme za fajn hru.
45:00
Komentář trenéra domácích : Hezký zápas proti oslabenému soupeři jsme dovedli do vítězného konce. Děkujeme soupeři za zápas, rozhodčím a soupeři.
45:00
41:01
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Patrik Hrubý bez asistence (10:4).
40:43
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jakub Holý bez asistence (9:4).
39:43
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jan Petříček, asistoval Oliver Brodský (8:4).
38:20
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Zdeněk Petrák, asistoval Albert Kouba (8:3).
36:32
Vyloučen hráč Petr Fekiač družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za hrubost.
32:29
Vyloučen hráč Šimon Švára družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání.
31:38
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Petr Mazal, asistoval Ondřej Kopič (8:2).
31:06
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Tomáš Joachimsthaler, asistoval Václav Liška (8:1).
30:00
30:00
28:33
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Pavel Vítovec, asistoval Patrik Hrubý (7:1).
22:37
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jakub Turek, asistoval Jakub Holý (6:1).
20:57
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jaroslav Jiřík, asistoval Patrik Hrubý (5:1).
20:16
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jakub Holý, asistoval Václav Liška (4:1).
16:45
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Patrik Hrubý bez asistence (3:1).
15:00
15:00
13:58
Vyloučen hráč Jaroslav Jiřík družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za bránění ve hře.
07:57
Vyloučen hráč Albert Kouba družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za blokování hokejky.
05:20
02:00
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Patrik Volný, asistoval Pavel Pešír (1:1).
01:38
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Anna Bejčková a Lukáš Hajšman.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Vojtěch Jirka; hráči v poli: Jan Petříček, Pavel Pešír, Petr Mazal, Ondřej Kopič, Oliver Brodský
00:00
Line-up domácích SPORT CLUB Klatovy: brankář: Michal Schödlbauer; hráči v poli: Tomáš Joachimsthaler, Jakub Holý, Jan Holý, Václav Liška, Jakub Turek