1:2
2:1
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG 4:3
7. Lukáš Tinavský, 19. David Camrda, 36. Jiří Dědič, 43. Jiří Dědič - 23. Jáchym Bednář, 24. Lukáš Erbs, 39. Štěpán Heger; rozhodčí: Martin Hrubec - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Martin Hanousek ? - Václav Kyslík ?; po třetinách: 1:0, 1:2, 2:1;
45:00
Komentář trenéra Předměřic: Celý zápas jsme byli v kontaktu se soupeřem. Všechny 4 obdržené góly byli klasicky po našich fatálních chybách. Mentalita hráčů je nastavená na prohru o 1-2 góly, na tom musíme zapracovat... Díky všem.
45:00
Komentář trenéra domácích Jakuba Junga: Děkuji soupeři za velmi vyrovnané a napínavé utkání. My jsme tentokrát nepředvedli tak kvalitní výkon, utkání rozhodla naše vůle a famózný výkon brankáře. Díky klukům za úsilí. Příště budeme lepší.
45:00
43:29
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
42:27
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jiří Dědič, asistoval Martin Hanousek (4:3).
40:21
Vyloučen hráč Jiří Dědič družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
38:01
Branku družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG vstřelil Štěpán Heger bez asistence (3:3).
35:17
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jiří Dědič, asistoval Adam Severin (3:2).
30:00
30:00
29:59
Vyloučen hráč Lukáš Erbs družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG na 2 minuty za sekání.
26:23
Vyloučen hráč Jonáš Velc družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG na 2 minuty za hra rukou.
25:13
Vyloučen hráč Timoteus Pospíšil družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG na 2 minuty za bránění ve hře.
23:16
Branku družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG vstřelil Lukáš Erbs, asistoval Jonáš Velc (2:2).
22:10
Branku družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG vstřelil Jáchym Bednář bez asistence (2:1).
18:18
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil David Camrda, asistoval Jakub Beneš (2:0).
15:00
15:00
06:10
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Tinavský bez asistence (1:0).
02:04
Vyloučen hráč Lukáš Tinavský družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.