2:4
0:5
- : -

Prague Tigers - Tatran Střešovice 3:10
11. Jakub Vaněk, 18. Jakub Štellner, 19. Jakub Štellner - 10. Marek Macura, 18. Tomáš Jančík, 20. Tomáš Jančík, 24. Matyáš Padevět, 27. Martin Pretl, 31. Martin Pretl, 34. Jiří Procházka, 36. Matyáš Padevět, 41. Jiří Hadamovský, 45. Tomáš Bubeník; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 5:1; využití: 0:2; diváků: 42; zásahy brankářů: Jiří Kuchař ? - Jan Linhart ?; po třetinách: 1:1, 2:4, 0:5;
45:00
Komentář trenéra domácích: Od nás kvalitní první polovina zápasu. Soupeře jsme potrápili. Gratulujeme k výhře. Komentář trenéra hostí: Děkujeme soupeři za utkání.
45:00
44:41
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Bubeník bez asistence (3:10).
43:17
Vyloučen hráč Filip Čermák družstva Prague Tigers na 2 minuty za blokování hokejky.
40:29
Timeout Prague Tigers
40:29
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jiří Hadamovský, asistoval Matěj Švarc (3:9).
38:23
Vyloučen hráč Ondřej Kasan družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
35:00
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Matyáš Padevět, asistoval Jiří Procházka (3:8).
33:02
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jiří Procházka, asistoval Ondřej Fous (3:7).
30:16
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Martin Pretl, asistoval Jiří Procházka (3:6).
30:00
Vyloučen hráč Jakub Vaněk družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
26:43
23:08
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Matyáš Padevět, asistoval Matyáš Poch (3:4).
20:25
19:45
Vyloučen hráč Miloslav Stránský družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře.
19:25
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Jančík, asistoval Vojtěch Wojnar (3:3).
18:58
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jakub Štellner, asistoval Filip Čermák (3:2).
18:58
Skákavou přihrávku ale trefuje krásně a přesně!
17:55
Štellner odmítl prázdnou bránu...
17:35
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Jančík, asistoval Jan Linhart (2:2).
17:00
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jakub Štellner, asistoval Martin Hort (2:1).
15:00
15:00
10:03
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jakub Vaněk z trestného střílení (1:1).
09:10
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Marek Macura, asistoval Vojtěch Wojnar (0:1).
09:10
Přečíslení 3 na 0 hosté samozřejmě trestají...
07:02
Vyloučen hráč Vojtěch Wojnar družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování.
03:28
Neuvěřitelný zákrok nohou v podání Kuchaře v šituaci 3 na 1.
00:10
Od prvních vteřin je to kolotoč v podání hostujícícho Tatranu, ale nějaké nebezpečnější střely a přihrávky zatím domácí kryjou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čadek a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Jan Linhart; hráči v poli: Tomáš Bubeník, Tomáš Jančík, Vojtěch Wojnar, Matěj Švarc, Jiří Calda