2:3
- : -
FBŠ Jihlava

FBŠ Jihlava - VŠO FLORBAL CHODOV 4:8
7. Klára Šulová, 19. Kateřina Seemannová, 47. Klára Šulová, 53. Petra Klusáková - 23. Gabriela Hartmanová, 27. Barbora Klinerová, 34. Hana Chaloupková, 40. Karolína Kellovská, 40. Barbora Klinerová, 44. Karolína Kellovská, 51. Gabriela Hartmanová, 52. Marie Havlíčková; rozhodčí: Petr Kadlec - Jiří Klusák; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Natálie Vančurová 34 - Terezie Květoňová 19; po třetinách: 2:0, 0:5, 2:3;
60:00
Komentář domácího trenéra Michala Peterky: "Bohužel trochu krutý, ale nakonec zasloužený výsledek. Ve druhé třetině jsme bez boje a zadarmo odevzdali Chodovu 3 body. Kdybychom udrželi koncentraci a nasazení víc než první třetinu, brali bychom znovu body, jako pokaždé, když v Cerekvi někdo zahraje pod své možnosti. Škoda!"
60:00
59:59
Střely po 3. třetin domácí: 10 hosté: 19
59:59
Komentář trenérky hostí (Marešová): Po první třetině jsme si přestaly na hřišti překážet a trochu hru rozběhaly. Vánoce byly znát. Díky soupeři za zápas.
59:00
Hosté i ke konci třetiny stále tlačí na pilu.
58:00
Vančurová teď zachránila svůj tým.
56:00
Hosté opět v převaze a domácí nestíhají.
54:50
Boudná krásně vystřelila a golmanka měla s touto střelou problém.
53:50
Domácí golmanka teď nevěděla kde se nachází míček a situaci zachránila Kotačková.
52:45
Hosté jsou stále více na míčku domácí se však také trošku přidali a začínají si vytvářet střelecké pokusy.
52:17
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Petra Klusáková, asistoval Terezie Brossová (4:8).
51:36
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Marie Havlíčková, asistoval Anna Fricová (3:8).
50:45
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Gabriela Hartmanová, asistoval Kristýna Lechnerová (3:7).
49:47
Zelingerová se snažila na druhé straně najít Seemannovou. Této přihrávce hosté zabránili.
47:55
Keprtová střílí od půlící čáry a trefuje horní tyč.
46:34
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Klára Šulová, asistoval Kateřina Seemannová (3:6).
46:34
Seemannová z rohu hřiště nachází Šulovou a ta neomylně míří pod horní tyč.
45:49
Timeout FBŠ Jihlava
45:49
Domácím se stále nedaří projít na útočnou polovinu.
45:49
Domácí tým dostal výhodu přesilové hry, a tak se po delší době podíval na útočnou polovinu
45:41
Vyloučen hráč Marie Havlíčková družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.
43:47
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Kellovská, asistoval Vanessa Rebecca Keprtová (2:6).
43:47
Kellovská využívá přesilovou hru. Po střele z prostředka hřiště skóruje a zvyšuje náskok svého týmu.
42:55
Hosté se snaží kombinovat domácím se však zatím daří bránit.
42:09
Vyloučen hráč Petra Klusáková družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za sekání.
41:00
Hosté si hned od začátku vytváří slibné šance a domácí musí bránit.
40:00
40:00
39:59
Střely po 2. třetině domácí: 3 hosté: 13
39:53
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Barbora Klinerová, asistoval Hana Chaloupková (2:5).
39:40
Bícová se u tyčky snažila zakončit backhandem bohužel pro ni míří mimo.
39:00
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Kellovská, asistoval Alice Novotná (2:4).
39:00
Kellovská po nahrávce od Novotné běžela po mantinelu a míří přesně na vzdálenější tyč,
37:10
Domácí tým teď skvěle podržela Vančurová.
34:50
Hosté stále na útočné polovině další střelecké pokusy likviduje Vančurová.
33:31
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Hana Chaloupková, asistoval Monika Škorpová (2:3).
33:31
Hosté svůj dlouhodobý tlak nakonec dokázali využít a tak se dostávají do jedno brankového vedení.
33:15
Hosté teď drží domácí pod tlakem.
30:15
Domácí golmanka měla potíže chytit míček. Tato situace nakonec pro domácí dobře dopadla.
29:20
Hostující tým nechce pustit domácí na útočnou polovinu.
27:45
Klusáková hledala před bránou Seemannovou její myšlenku však zastavila Keprtová.
26:01
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Barbora Klinerová, asistoval Monika Škorpová (2:2).
26:01
Škorpová našla před bránou Kinerovou a ta ukázkovou backhendovou střelou skóruje.
24:15
Na domácí straně zvoní tyč.
23:33
Bícová si šla sama po mantinelu a střílí tuto střelu golmanka vyráží.
22:22
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Gabriela Hartmanová, asistoval Klára Pabiánová (2:1).
22:22
Pabiánová našla osamocenou Hartmanovou a ta vymýtá všechny pavučiny v levém růžku.
21:00
Hosté hned na začátku třetiny potrápili domácí obranu a golmanku z této situace však nic víc nevzniklo.
20:01
V druhé třetině buly opět pro domácí tým.
20:00
20:00
19:59
Střely po 1. třetině: Domácí: 10 Hosté: 10
18:25
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Seemannová z trestného střílení (2:0).
18:25
Seemannová si krásně položila golmanku a poté ji lehce přehodila. Domácí tým tak zvyšuje před koncem třetiny svůj náskok už o dvě branky.
16:50
Vančurová se po delší době dostala do kontaktu s balónkem.
15:30
Po střeleckém pokusu Klusákové doráží backhandem Seemannová. Golmanka tuto střelu vyráží svou helmou.
14:25
Keprtová vyslala pěknou střelu od mantinelů na vzdálenější tyč, ale i tato střela končí pouze vedle domácí branky.
13:31
Jihlava teď tráví většinu času na útočné polovin.
13:06
Bícová teď po krásné střele trefuje horní tyč.
12:39
Seemannová vysílá jedovatou střelu tu si golmanka hostí zvládla pohlídat.
10:54
Na obou stranách se zvýšila agresivita hry, a tak je k vidění více faulů.
10:06
Zelingerová při dorážce do branky špatně došlápla a na střídačku odhází v doprovodu zdravotníka.
08:40
Můžeme vidět že hostující tým obdržená branka nabudila, a také přidávají na své konto pár střeleckých pokusů ty však končí pouze vedle branky.
06:48
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Klára Šulová bez asistence (1:0).
06:48
Šulové se po krásném sólu podařilo vystřelit a její střela končí za zády hostující golmanky.
05:12
Uchytilová si krásně udělala prostor na středu hřiště před hostující golmankou střela jí však sjela z čepele.
04:00
Hra je zatím velice vyrovnaná, a tak můžeme vidět šance na obou stranách.
01:52
Domácí se poprvé v dnešním zápase podívali na útočnou polovinu a Seemannová se hned vyskytla v dobré šanci. Její střelu si golmanka hostujícího týmu pohlídala.
00:42
Hosté hned v prvních pár vteřinách hry vysílají nebezpečnou střelu, kterou ovšem blokuje Klusáková
00:01
Úvodní buly pro domácí tým
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Kadlec a Jiří Klusák.
00:00
00:00
Line-up hostů VŠO FLORBAL CHODOV: brankář: Terezie Květoňová; hráči v poli: Kristýna Kellovská, Anna Fricová, Vanessa Rebecca Keprtová, Karolína Kellovská, Marie Havlíčková
00:00
Line-up domácích FBŠ Jihlava: brankář: Natálie Vančurová; hráči v poli: Petra Klusáková, Klára Šulová, Kateřina Seemannová, Pavlína Boudná, Barbora Šmahelová