1:2
- : -
FBŠ Jihlava

FBŠ Jihlava - PSN Tatran Střešovice 3:5
18. Kateřina Moravcová, 30. Barbora Šmahelová, 55. Kateřina Moravcová - 17. Michaela Mechlová, 21. Markéta Žbánková, 35. Michaela Mechlová, 45. Katka Nádeníková, 56. Anna Bartušková; rozhodčí: Jaroslav Štolc - Jiří Klusák; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Natálie Vančurová 24 - Kristýna Janglová 13; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:2;
60:00
Komentar trenera hosti Marka Michalka: Za prve chci podekovat Jihlave, ze souhlasili s odlozenim tohoto utkani. Vezeme tri body z velmi horke pudy, takze panuje spokojenost. Detaily, ktere nas dnes brzdily, si probereme na videu a uz vyhlizime trip do Ostravy. Diky souperi za velmi kvalitni utkani a preji mu hodne stesti do zbytku zakladni casti.
60:00
Komentář trenéra domácích: Bohužel jsme se nedokázaly přizpůsobit tempu soupeře, přesto jsme neodehrály špatné utkání. Děkujeme soupeři za zápas a šťastnou cestu domů.
60:00
59:59
A je rozhodnuto. Tatran poslední třetinu vyhrál na střeli 11:6 a celkově si domů odváží 3 body.
58:49
Další skvělý zákrok Vančurové!
58:24
MONSTER SAVE!! Vančurová teď předvedla úchvatný zákrok, když v pádu dokázala ještě vystřelit pravou ruku a vytěsnit tak míček.
58:00
Probíhají poslední 2 minuty třetí třetiny.
57:00
Uchytilová se výborně vrátila a čistě odstrčila svojí soupeřku od míčku.
55:13
Když už to začalo s Jihlavou vypadat dobře, přišla šance Tatranu, kterou Bartušková proměňuje a dvoubrankové vedení tak mají Pražačky zpět.
55:12
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Anna Bartušková bez asistence (3:5).
54:49
Moravcová se dokázala nejlépe zorientovat v malém brankovišti a pohotově zakončila.
54:48
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Moravcová, asistoval Barbora Šmahelová (3:4).
53:56
Další úspěšný blok Tatranu.
53:00
Zvoní tyč! To je škody. Seemannová z první trefuje pouze levou tyč branky Tatranu a tak se skóre nemění.
52:29
Taktická bitva se pomalu, ale jistě blíží ke konci. Jihlavě zbývá posledních 7 minut na to alespoň vyrovnat.
52:28
Timeout PSN Tatran Střešovice
51:46
Spíš než florbal momentálně utkání připomíná souboj MMA. Domácí výrazně přitvrdily, ale i s tímto faktorem se Tatran zkušeně vyrovnává a pořád udává tempo.
50:40
Seemannová hledala křižnou přihrávkou Šmahelovou. K té ale přihrávka přes 2 bránící hráčky nedoputovala.
49:23
Heslo domácích na následujících 11 minut je jasné. ,,Holky, pojďme makat!"
49:22
Timeout FBŠ Jihlava
49:21
Šulová si tvrdě, ale čistě poradila se svojí soupeřkou v rohu hřiště.
46:42
Marko obhodila u mantinelu Uchytilovou, jako by tam byla namalovaná.
45:38
Přihrávky domácích spíše připomínají střely a něco takového se špatně zpracovává.
44:10
A Tatran se dostává do dvoubrankového vedení. Nádeníková dostala dostatek prostoru a času, zamířila a vymetla pravou šibenici domácí branky.
44:09
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Katka Nádeníková, asistoval Markéta Žbánková (2:4).
43:25
Zdravotník na plochu! Jedna z hráček Tatranu utrpěla při bloku zásah míčkem do oka a je tak potřeba drobné ošetření.
42:38
Jihlava si zahrává s ohněm. Místo toho, aby se snažila s výsledkem něco udělat, tak zbytečně míčky akorát odevzdává a připravuje tak šance Tatranu.
41:18
Střela Zelingerové sjela a tak je výsledný efekt dosti mizerný.
40:01
A máme tu poslední dvacetiminutovku dnešního zápasu.
40:00
40:00
39:59
I druhá třetina je již minulostí. Tatran přestřílel domácí 8:5. Uvidíme, jestli se Jihlavě podaří ještě výsledek zvrátit ve svůj prospěch.
39:40
Dnešnímu utkání přihlíží 43 diváků!
39:00
Poslední minuta druhé části. Tatran drží íček a připravuje si pravděpodobně ještě jednu akci.
37:00
,,To je bramboračka.." prohazuje trenér hostí. Jeden z pořadatelů k tomu vzápětí dodává, že by si taky nabídnul.
36:36
Seemannová se konečně dostala ke střele. Její pokus ale maskou zastavila pražská brankářka.
34:42
Vančurová měla zakrytý výhled a tak byla proti střele Mechlové bezmocná.
34:41
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Michaela Mechlová bez asistence (2:3).
34:30
,,Nestůj! Nestůj!" Nabádá své svěřenkyně domácí trenér.
33:20
Míček před svatyní domácích nebezpečně poskakoval. Na štěstí pro domácí jej žádná z hráček v červeném nedokázala trefit a domácím se daří situaci uklidnit.
32:03
Jihlava po vstřelené brance srovnala krok a můžeme vidět šance na obou stranách.
29:29
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Barbora Šmahelová, asistoval Kateřina Seemannová (2:2).
29:17
Rozhodčí ještě celou situaci jednou prodiskutovali, ale nakonec branka platí.
29:16
A Jihlava nejenom že opět vyrovnává, ale dokonce vstřelila branku dosti podobným způsobem jako předtím Tatran. Seemannová z rohu nahodila míček před branku, kde jej s citem tečovala Šmahelová.
29:15
Seemannová nedokázala ani při jednom ze tří pokusů trefit míček.
26:00
V dnešní utkání sledujeme diametrální rozdíl v herních projevech. Zatímco Jihlava se horko, těžko dostává za polovinu, Tatran hrozí z každé šance.
24:36
Zelingerová nasadila své soupeřce jesle a řítila se vpřed. Jenže její obránkyně souboj nevzdala a stihla ji ještě doběhnout a o míček ji čistě připravit.
23:46
Uchytilová teď dobře přečetla nebezpečnou přihrávku.
22:50
Jihlava po delší dobu konečně na balonku. Škoda jen zbytečných chyb při rozehře.
20:48
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Markéta Žbánková, asistoval Lucie Želízková (1:2).
20:48
Tak to byla lahůdka! Želízková poslala dalekonosnou přihrávku vzduchem na Žbánkovou, která z první ze vzduchu trefuje přímo ukázkově a Tatran tak využívá přesilovku.
20:00
20:00
19:59
První třetina je u konce. Tatran se v ní ujal zaslouženého vedení, Jihlava však dokázala rychle srovnat a tak hráčky odchází do šaten za vyrovnaného stavu. Střely 5:10 z pohledu domácích.
18:49
Bícová na půlce čistě vybojovala míček a přihrála ho své spoluhráčce. Hráčka Tatranu do ní při tom lehce strčila a podrážděná Bícová se po ní hokejkou ohnala a za svůj čin si vysloužila dvě minuty.
18:48
Vyloučen hráč Kateřina Bícová družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za sekání.
18:00
Ale Jihlava rychle odpovídá a dorovnává skóre.
17:59
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Moravcová, asistoval Kateřina Bícová (1:1).
17:36
Pokus Bícové zblokován.
16:42
A za své úsilí se zaslouženě ujímají vedení. K dobře postavená Mechlové se odrazil míček, ta mohla v klidu zamířit a míček uklidit.
16:41
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Michaela Mechlová, asistoval Markéta Žbánková (0:1).
15:38
Nutno podotknout, že brankářka Tatranu v posledních pěti, šesti minutách moc práce neměla. Její spoluhráčky hru naprosto kontrolují.
14:00
Žbánková z výtoče těsně minula pravou tyč Vančurové.
12:27
Tatran se začíná rozjíždět a připravuje si jednu střeleckou pozici za druhou. Zatím bez úspěchu.
10:56
Pěkně rozehraná standartka Tatranu vyústila v nebezpečnou střelu, proti které musela Vančurová pohotově zasahovat.
10:22
Slovy ,,Máme tělo dámy, nepotřebujeme šermovat!" komentuje průběžné dění na hřišti trenér Tatranu.
09:14
Šmahelová ani na dvakrát nenašla Seemannovou.
07:50
Tatran teď zavřel Jihlavu v oblasti velkého brankoviště a vypracoval si dvě slibné střely. Vančurová opět kryje.
05:58
Šmahelová to zkoušela z první bekhendem, avšak neúspěšně.
04:59
Tatran se teď krásnou kombinací dostal až před jihlavskou branku. Vančurová musela na dvakrát zasahovat.
04:06
Zelingerová dobře vystihla rozehrávku hráček v červeném. Míček se jí ovšem udržet nepodařilo.
03:24
Střela Bícové zblokována.
03:01
Moravcová ze slibné pozice těsně minule vzdálenější tyč.
01:40
Tatran zatím vyčkává na chybu svých soupeřek a nijak je při jejich rozehrávce nenapadá.
01:00
První šance domácích míjí pražskou klec.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Štolc a Jiří Klusák.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Kristýna Janglová; hráči v poli: Adéla Košvancová, Kateřina Fousová, Karolína Marko, Lucie Želízková, Veronika Kopecká
00:00
Line-up domácích FBŠ Jihlava: brankář: Natálie Vančurová; hráči v poli: Terezie Brossová, Klára Šulová, Barbora Šmahelová, Kateřina Moravcová, Kateřina Seemannová
00:00
Krásný večer z Dolní Cerekve. Vítám Vás u utkání 20. kola první ligy juniorek mezi FBŠ Jihlava a Tatran Střešovice.