2:2
3:1
- : -

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - Bulldogs Brno 8:5
11. Eva Řeháková, 15. Kristýna Kupcová, 20. Michaela Středulová, 28. Vendula Maroszová, 37. Vendula Maroszová, 54. Vendula Maroszová, 57. Michaela Středulová, 58. Vendula Maroszová - 17. Eva Stará, 19. Romana Bačová, 24. Eva Stará, 31. Pavlína Bačová, 48. Pavlína Bačová; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 67; zásahy brankářů: Martina Schoupalová 20 - Veronika Šplíchalová 22; po třetinách: 3:2, 2:2, 3:1;
60:00
Střely ve 3. třetině: 9 - 5
60:00
Komentář trenéra hostí pana Martina Broučka: Super utkání, tvrdé rychlé zábavné emotivní. Škoda jen nevyužitých šancí, ale nechci aby to vyznělo jako vymluva. Vyhraje ten, kdo dá víc branek, dnes to byla Ostrava!!! gratulace.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Luďka Paseckého: Výrazně kvalitnější zápas než včera. I když nás v některých fázích Brno dokázalo přehrávat, většinu zápasu se nám podařilo proměňovat šance a tahat tak za delší provaz. Posledních deset minut jsme pak dokázali odskočit na vyšší rozdíl a výhru už díky skvěle chytající brankářce nepustili. Díky soupeři za zápas.
60:00
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:08
Nyní se odehrává bitva na domácí polovině.
57:10
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Vendula Maroszová, asistoval Anna Dobešová (8:5).
57:10
FBC odskakuje o 3 góly.
56:15
Timeout Bulldogs Brno
56:14
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michaela Středulová, asistoval Vendula Maroszová (7:5).
55:45
Tlak FBC je v tuto chvíli enormní.
53:55
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Vendula Maroszová, asistoval Michaela Středulová (6:5).
53:20
Středulova se hrdinsky postavila do střely a nenechala tak Schoupalovou v nesnázích.
52:06
Řeháková se snažila dostat před bránu, ale tři protihráčky už byly nad její síly.
50:54
Dobešová se dostala ke střele, avšak pouze do bloku.
49:44
Středulová poslala krásný pass na Maroszovou, ta míček bohužel netrefuje.
48:29
Hra se přelévá ze strany na stranu.
47:33
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Pavlína Bačová, asistoval Daniela Oplatková (5:5).
45:53
Bačová P. míjí bránu.
44:31
Řeháková zkušeně prokličkovala hřiště, ale zakončení se ji nepovedlo.
41:30
Vyloučen hráč Anna Dobešová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
41:00
Řeháková to zkouší po zemi, Šplíchalová vyráží.
40:42
Vyloučen hráč Eva Stará družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
37:43
Řeháková ve slibné pozici nahrála naslepo a ztratila míček.
36:07
35:59
Maroszová si prohodila dvě protihráčky a běží do útoku.
34:44
Nebezpečnou kombinaci domácích ukončuje až Šplíchalová.
32:57
Kuřítková se snažila dostat k bráně hostí, ale skončila v rohu, kde přišla o míček.
31:39
Domácí kombinují v obraně.
30:41
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Pavlína Bačová, asistoval Eva Stará (4:4).
29:54
Hroudná vyslala jedovku od půlky, Schoupalová tak tak chytá.
28:30
Domácí byly teď trochu v krizi, ale nakonec se z toho dostaly.
27:06
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Vendula Maroszová, asistoval Klára Kuřítková (4:3).
26:26
Kostková zamezila přihrávce zpoza brány a tak zneškodnila nebezpečnou situaci.
25:11
Hra je nahoru dolů.
24:10
Kuřítková se dostala do výhodné pozice, ale vzápětí ztrácí míček.
23:37
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Eva Stará, asistoval Pavlína Bačová (3:3).
22:34
Hosté si s napadáním FBC poradili a ženou se do útoku.
21:48
Klvaňová nahazuje před bránu, Šplíchalová má problémy míček chytit.
20:41
Po chybě Kostkové se k míčku dostala Bačová P., ale opět se ji nepovedlo zakončení.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: 12 - 9
20:00
19:28
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michaela Středulová, asistoval Vendula Schindlerová (3:2).
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:46
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Romana Bačová, asistoval Tereza Halaštová (2:2).
18:03
Hosté kombinují za domácí bránou.
17:12
Vyloučen hráč Eva Řeháková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za držení.
16:52
Chybu v rozehrávce Dobešové zachraňuje až Schoupalová.
16:19
15:54
Hosté zatím bez větší šance.
15:22
Vyloučen hráč Karolína Sigmundová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
14:57
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kristýna Kupcová, asistoval Martina Schoupalová (2:0).
14:28
FBC buldočkám pěkně zavařilo, jen se štěstím pro hosty z toho nebyl gól.
13:33
Domácí uzavřené na své polovině.
12:04
Šešulková pouze do bloku.
11:37
Bačová P. s míčkem tak zrychlila, že šla sama na Schoupalovou, udělala pěknou kličku, ale minula o milimetry bránu.
10:19
Zajímavá kombinace Maroszové se Středulovou končí pouze střelou do protihráčky.
10:00
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Eva Řeháková bez asistence (1:0).
08:40
Kuřitková teď měla trošku problémy s rozehrávkou, protože buldočky dobře napadají.
07:15
Dobešová se hrdinsky postavila proti střele a zabránila tak možnému nebezpečí.
06:11
05:51
Kupcová se dostala až ke střele, ale rozeznívá tyčku.
05:34
Bačová P. nedává 100% šanci.
05:01
Bačová R. to zkouší od mantinelu, ale střílí pouze do bloku.
04:11
Vyloučen hráč Eva Řeháková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za blokování hokejky.