3:2
- : -
FBC Liberec

K1 Florbal Židenice - FBC Liberec 5:7
18. Eva Filipová, 25. Eva Filipová, 43. Eva Filipová, 43. Kateřina Rybníčková, 44. Barbora Hnátková - 6. Markéta Lenfeldová, 11. Karolína Nováková, 27. Markéta Valešová, 28. Lea Veselská, 32. Klára Hanzelinová, 49. Markéta Valešová, 60. Markéta Lenfeldová; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Tereza Chládková 28 - Kateřina Dlouhá 14; po třetinách: 1:2, 1:3, 3:2;
60:01
Komentář trenéra hostí Vojtěcha Rondoše: Do 42 min. utkání krása střídala nádheru. Dělalo se co se mělo pohyb, komunikace, důraz, pak výpadek, který Nás málem stál utkání. Z chyb se patřičně poučíme a zítra se pokusíme navázat.
60:01
Komentář trenéra domácích: První dvě třetiny byly z naší strany docela vlažné. Hrát jsme začali až ve třetí. Podařilo se nám zlepšeným pohybem a důrazem zápas srovnat, ale pak jsme ve své snaze polevili a soupeř dokázal vstřelit branku. Závěrečná hra bez brankáře nám bohužel nevyšla. Gratulujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu.
60:00
59:59
Střely domácí 8 hosté 12
59:58
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Markéta Lenfeldová bez asistence (5:7).
58:28
Timeout K1 Florbal Židenice
49:35
Timeout FBC Liberec
48:56
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Markéta Valešová, asistoval Kristýna Rondošová (5:6).
48:56
Liberec se dostává důrazem do vedení
46:38
To je tempo vražedné od obou týmů....Holkám se večer bude dobře spinkat
45:11
Eva Smutná nám tady na ihrisku ukazuje prokřupání kolen..
44:12
Nevíme co holky Židenic berou, ale chceme to taky
43:04
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Barbora Hnátková, asistoval Jasmína Sertová (5:5).
43:04
Bára Hnátková našla skulinku u tyčky a nakouřila to do brány a vyrovnává
42:40
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Kateřina Rybníčková, asistoval Eva Nečasová (4:5).
42:40
Co se to děje? Domácí tým se probudil k obratu
42:40
Kačka Jezírková vypouští pod víko projektil a snižuje
42:03
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Filipová, asistoval Šárka Staňková (3:5).
39:56
Vyloučen hráč Kristýna Rondošová družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:04
Krásný hit alá Radko Gudas od Novákové na Filipovou....
31:12
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Klára Hanzelinová, asistoval Aneta Abrtová (2:5).
31:12
Hanzelínová krásně zavěšuje od půlky hřiště
29:21
Domácí hráčky zajímavě opět jako vždy vypouští druhou třetinu a snad si to schovávají na konečné dějství
27:45
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lea Veselská, asistoval Markéta Lenfeldová (2:4).
27:45
Veselská zády k bráně posílá Liberec do úniku
26:05
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Markéta Valešová, asistoval Karolína Nováková (2:3).
26:05
Domácí hráčky nechávají střelkyni Valešovou samotnou před Chládkovou, nekompromisně zavěšuje
24:09
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Filipová, asistoval Iveta Špičáková (2:2).
17:47
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Filipová, asistoval Tereza Chládková (1:2).
10:05
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Karolína Nováková, asistoval Kristýna Rondošová (0:2).
10:05
Karolína Nováková krásně bekendem ze vzduchu trefuje domácí svatyni
09:55
Market Sedláčková krásně zastavuje útok hostí
08:15
Bára Hnátková po uvolnění z rohu trefuje rameno hostující golmanky....konečně pořádná šance domácích
07:46
Smutná smutně kouká po míčku odjíždějíc od její čepele, hráčka Liberce šanci nevyužívá
06:28
Hra se nám zdá poněkud nemastná neslaná od obou mužstev
05:42
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Markéta Lenfeldová, asistoval Markéta Valešová (0:1).
05:42
Hráčky Liberce rozebraly domácí Židenice jak Lego po Vánocích
03:16
Oceňujeme práci domácí masérky Pospíšilové, tleská celá hala
02:20
Market Sedláčková vyslala projektil směrem k soupeřově bráně, bohužel byl zastaven hned první bránící hráčkou, která s bolestivou grimasou odchází střídat
00:48
Verčo na svý... zazněl výkřik trenéra hostí a na hřišti proběhla rošáda hráček
00:26
První střela hostí a už to cinká
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jana Lišková a Monika Zamazalová.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Kateřina Dlouhá; hráči v poli: Aneta Abrtová, Klára Hanzelinová, Natálie Hroudová, Veronika Ljachová, Kateřina Novotná
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Tereza Chládková; hráči v poli: Eliška Machalová, Jasmína Sertová, Šárka Staňková, Eva Filipová, Iveta Špičáková