3:1
4:0
- : -

VŠO FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians 12:1
10. Kristína Belicová, 15. Kristína Belicová, 16. Hana Chaloupková, 19. Monika Škorpová, 20. Anna Fricová, 23. Marie Havlíčková, 26. Klára Pabiánová, 28. Anna Fricová, 48. Barbora Klinerová, 50. Barbora Klinerová, 51. Barbora Klinerová, 53. Kristýna Lechnerová - 33. Andrea Plavcová; rozhodčí: Marek Střída - Tomáš Nechutný; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Kateřina Dvořáková 17, Terezie Květoňová 8 - Dominika Horáková 44; po třetinách: 5:0, 3:1, 4:0;
60:00
Komentář trenérky hostů Terezy Blažkové: "Dnes jsme podle očekávání potrénovali obranu, která se obzvlášť ve druhé třetině z naší strany výrazně zlepšila. Ve třetí třetině nás trochu potrápil výpadek koncentrace. Děkujeme soupeřkám za utkání."
60:00
Komentář trenérky domácích Elišky Hofmanové: Dnešní zápas jsme vyhráli jen díky rozdílu v kvalitě. Hráčkám se ze začátku příliš nechtělo běhat, obraz hry se ale postupně lepšil.
55:20
Bývalé dvě Vosí torpéda Hartmanová-Kellovská si teď rozuměli na hřišti. Celou akci zastřešovala Hartmanová, která trefuje pouze hostující golmanku
52:42
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Kristýna Lechnerová, asistoval Marie Havlíčková (12:1).
52:42
Další gol Lechnerové nám znovu ozvučil halu
50:08
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Barbora Klinerová, asistoval Marie Havlíčková (11:1).
49:08
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Barbora Klinerová, asistoval Hana Chaloupková (10:1).
49:08
Vilém peče housky..teda v tomto případě peče Klinerová, která střílí 10. branku Chodova
48:30
Kellovská se snažila odstavit hráčku Bohemky. Končí na zemi...Hráčka Bohemky klidně pokračovala v akci, ale branku minula.
47:49
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Barbora Klinerová, asistoval Kristýna Lechnerová (9:1).
46:45
Hartmanová se vzdala samostatného úniku a posílá zadovku na Kellovskou, která trefuje pouze golmanku do masky
45:50
Bohemka se teď trápí na své polovině. Chodov kombinuje, ale gol z toho není.
43:30
Kellovská znovu ohrozila branku Bohemky
42:34
Hartmanová v dobré pozici netrefuje branku Bohemians
42:11
Chaloupková si naběhla před branku, dostala přihrávku od Kellovské, ale bohužel netrefuje balonek
37:01
Znovu jsme se ocitli na golfovém odpališti. Hráčka Bohemians zachytila výhoz domácí golmanky, ale netrefuje branku.
35:00
Klinerová trefuje pouze tyč
32:55
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Andrea Plavcová, asistoval Zuzana Tuncelová (8:1).
32:55
Samostatný únik Bohemians domácí bránkářka ještě dokázala zneškodnit. Na dorážku už nedošáhla. Bohemians snižuje na 1:8
30:17
Belicová našla před brankou úplně osamocenou Kellovskou. Střela bohužel připomínala spíše golfový úder, který končí vysoko, vysoko NAD.
29:14
Vyloučen hráč Karla Batíková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
29:14
První přesilová hra pro domácí tým.
27:44
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Anna Fricová, asistoval Monika Škorpová (8:0).
27:44
Škorpová unikla po levém křídle a dostala se do střely. Ta jí však sjela z čepele. Ač šla střela mimo branku, trefila dobře postavenou Fricovou do nohy. Ta bez problému doráží do prázdné brány.
25:14
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Klára Pabiánová, asistoval Anna Fricová (7:0).
25:14
Pabiánová se dostala na střed hřiště a přízemní střelou zvyšuje vedení Chodova na 7:0
24:20
Bohemka na poslední chvíli vytáhla nahrávku Hartmanové, která nahrávala spoluhráčce v situaci 2na1.
22:20
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Marie Havlíčková, asistoval Monika Škorpová (6:0).
22:20
CINK. Po dvou minutách 2. třetiny zvoní poduhé. Tentokrát to však není siréna, ale gól Havlíčkové, který se odrazil od tyčky do branky
20:00
20:00
19:59
Střely na branku po 1. třetině Chodov- 19, Bohemians- 12
19:12
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Anna Fricová, asistoval Klára Pabiánová (5:0).
18:57
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Monika Škorpová, asistoval Gabriela Hartmanová (4:0).
18:32
Bohemka polevila v obraně a Chodov měl několik nebezpečných brejkových situací
15:57
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Hana Chaloupková, asistoval Karolína Kellovská (3:0).
15:57
Neuvěřitelné. Třetí únik Kellovské po pravém křídle. Znovu zakončený gólem. Tentokrát se trefuje Chaloupková
14:32
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Kristína Belicová, asistoval Karolína Kellovská (2:0).
14:32
CTRL+C, CTRL+V,a máme tu druhý gol pro Chodov. Stejný únik Kellovské po pravém mantinelu, která nahrávala na střed Belicové, která se nemýlila
13:20
Bohemku teď Chodov drží pod tlakem na své útočné polovině
10:50
Havlíčková z těsné blízkosti přestreluje
09:20
09:20
Kellovská unikla po pravém mantinelu a našla přhrávkou neobsazenou Belicovou, která neměla už těžký úkol
08:08
Teď dokonce šance na straně Chodova. Po úniku 2na1 netrefuje Chodov branku
08:00
Chodov se bez větších problémů brání na své polovině.
06:56
Vyloučen hráč Marie Havlíčková družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
06:56
Máme tu první vyloučení. Na trestnou lavici jde Havlíčková za sekání
06:01
Kellovská teď v nebezpečné situaci netrefuje branku
02:30
Bohemka teď dvakrát hrozila z předbrankového prostoru. Bez úspěchu.
01:55
Hra se zatím přelévá z jedné strany na druhou. Bez větších šancí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Střída a Tomáš Nechutný.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Dominika Horáková; hráči v poli: Lucie Hernandezová, Eliška Knetlová, Andrea Plavcová, Kristýna Dvořáková, Veronika Mandíková
00:00
Line-up domácích VŠO FLORBAL CHODOV: brankář: Kateřina Dvořáková; hráči v poli: Kristýna Kellovská, Alice Novotná, Marie Havlíčková, Klára Pabiánová, Anna Fricová