1:3
0:1
- : -

SK BIVOJKY LITVÍNOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:10
14. Karolína Slavíková, 29. Monika Netušilová - 1. Alexandra Glasová, 6. Michaela Kubečková, 10. Dominika Buczek, 12. Nikola Liberdová, 18. Viktorie Martináková, 20. Nikola Liberdová, 23. Lucie Fleišerová, 32. Viktorie Martináková, 38. Michaela Kubečková, 60. Viktorie Martináková; rozhodčí: Klára Svobodová - Eliška Šidlochová; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Tereza Soukupová 9, Tereza Pechová 18 - Simona Pytlíková 12, Viktorie Karasová 7; po třetinách: 1:6, 1:3, 0:1;
60:00
Komentář Litvínova pana Vadima Všetuly: První třetina byla přímo zabijačkovými hody. I prejt a bůček tu byl.Jsem rád, že jsme si poté opět přivykli na tempo a hru soupeře. Vítkovice předvedli velkou kvalitu a předčily všechny švédské týmy na Gothii, ovšem dnes jsme poprvé s Vítkem zažili i jiné věci. Rozmohli se nám tu nevhodná slovíčka, ale od nás to nemají. Nevadí zkušenost. Hezkou cestu a díky našim holkám za bojovnost. Míru zdar.
60:00
Komentář trenéra Vítkovic pana Patrika Kubečky: Zápasy v Litvínově jsou vždy zajímavé. V první třetině jsme si naštěstí udělali dostatečný náskok, poté nám odešla produktivita Hráčku utkání vybrali pořadatelé stejně, jako bychom vybrali my. Slovíčka nemohu komentovat, nedonesla se k mým uším.
60:00
59:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Viktorie Martináková bez asistence (2:10).
57:55
Monika Netušilová byla blízko k brance, ale branku nedala.
51:30
Hyršová netrefila míček z nahrávky.
46:20
Tereza Pechová zaznamenala pěkný zákrok.
43:23
Vyloučen hráč Dominika Buczek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Viktorie Karasová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice
37:45
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Dominika Buczek (2:9).
37:00
Slavíková znovu nedala branku.
35:15
Slavíková vystřelila, ale branku nedala.
34:50
Hyršová minula odkrytou branku.
33:26
Vyloučen hráč Andrea Sára Šulcová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:38
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Viktorie Martináková, asistoval Vlaďka Maděrová (2:8).
30:13
Hlavní pořadatel stále rovná mantinely oba dva týmy hrají tvrdě.
29:02
Hurníková Natálie přestřelila branku.
28:44
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Monika Netušilová, asistoval Kristýna Střihavková (2:7).
26:15
Kubečková Michaela střelila míček vysoko nad branku.
23:20
Tereza Šalátová vystřelila na branku, ale brankařka hostujících střelu vykryla.
22:06
Vlastní branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Lucie Fleišerová (1:7).
19:07
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikola Liberdová, asistoval Vlaďka Maděrová (1:6).
17:55
Vyloučen hráč Kristýna Střihavková družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za hra rukou.
17:52
17:27
Soukupová podržela tým svým zákrokem.
16:07
Laura Vytrhlíková vystřelila od půlky, ale branku nedala.
13:18
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Karolína Slavíková, asistoval Laura Vytrhlíková (1:4).
11:41
Rozhodčí branku neuznali z důvodu kopnutí nohou.
11:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikola Liberdová, asistoval Kristýna Chaloupková (0:4).
10:18
Laura Vytrhlíková vystřelila, ale branku nedala.
10:10
Bivoj toho stále moc nepředvedl.
09:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dominika Buczek, asistoval Denisa Hyršová (0:3).
07:18
Vytrhlíková střílela a Slavíková dorážela, ale ani jedna branku nedala.
06:02
Bivoj se dlouho nedostal ke střele.
05:21
04:01
Šulcové Andree se nepovedla rozehrávka a střelila míček přes mantinel.
02:35
Michaela Poštová zablokovala střelu hostujících.
00:24
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Alexandra Glasová, asistoval Denisa Hyršová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Klára Svobodová a Eliška Šidlochová.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Simona Pytlíková; hráči v poli: Sabrina Moravcová, Alexandra Glasová, Michaela Kubečková, Denisa Hyršová, Dominika Buczek
00:00
Line-up domácích SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Tereza Soukupová; hráči v poli: Kristýna Střihavková, Leona Tancošová, Karolína Slavíková, Monika Netušilová, Laura Vytrhlíková