1:2
0:1
- : -

K1 Florbal Židenice - Florbalová akademie MB 1:4
29. Eva Filipová - 16. Marie Jirková, 25. Marie Jirková, 30. Adéla Jirková, 47. Adéla Jirková; rozhodčí: Michal Havelka - Jan Kvapil; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 22; zásahy brankářů: Alena Večeřová 33 - Karolína Špačková 23; po třetinách: 0:1, 1:2, 0:1;
60:01
Komentář trenéra hostí J.Kárníka : Tento víkend je o 11 statečných a odhodlaných hráčkách a výborné gólmance. Díky holkám za SUPER zápasy a soupeřkám děkuji za čestný boj.
60:01
Komentář trenéra domácích Z. Franka: Dnešní zápas byl mnohem lepší v pohybu a nasazení než ten předchozí. Holky si zápas užily. Vytvořily jsme si spoustu šancí, ale štěstí se od nás odvrátilo. Musím hráčky pochválit, že zápas odehrály až dokonce. Soupeři gratulujeme a děkujeme za super mač.
60:00
59:59
Střely domácí :11 hosté: 8
59:20
Timeout Florbalová akademie MB
46:31
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Adéla Jirková, asistoval Kateřina Kvapilová (1:4).
40:00
40:00
39:59
Střely domácí: 8 hosté: 12
29:57
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Adéla Jirková bez asistence (1:3).
28:49
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Filipová, asistoval Jasmína Sertová (1:2).
28:00
Mladoboleslavské zámečnictví zamklo domácí tým a Židenicím chybí jejich Paklíč
26:50
Děkujeme divákům za kvalitní vysvětlení pravidel tohoto sportu
24:26
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Marie Jirková bez asistence (0:2).
23:50
Světlé chvilky ve hře domácích likviduje s přehledem golmanka hostí
22:44
Druhá třetina se nese v duchu té první, hráčky Boleslavy na míčku a čekají na pořádnou šanci
20:00
20:00
19:59
Střely domácí: 5 hosté: 17
15:09
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Marie Jirková, asistoval Adéla Jirková (0:1).
15:09
Boleslav využívá přesilovku a ujímá se vedení v nádherném zápase
13:48
Vyloučen hráč Jasmína Sertová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.