0:3
1:4
- : -

Florbal Ústí - 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:12
45. Lucie Špírková - 1. Dominika Buczek, 4. Denisa Hyršová, 7. Michaela Kubečková, 13. Dominika Buczek, 19. Denisa Hyršová, 21. Michaela Kubečková, 29. Sabrina Moravcová, 33. Vlaďka Maděrová, 46. Nikola Liberdová, 49. Nikola Liberdová, 55. Eva Barvíková, 59. Sabrina Moravcová; rozhodčí: Lukáš Kešner - Ondřej Hrubý; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 50; zásahy brankářů: Michaela Schořálková 14, Aneta Linhartová 19 - Viktorie Karasová 24; po třetinách: 0:5, 0:3, 1:4;
60:00
Vyjádření trenéra hostí Pana Kubečky: I dnes musím poděkovat týmu za lehkost s jakou vstoupilo do utkání a brzy jej rozhodlo v náš prospěch. Také soupeři za bojovný výkon. Snaha o kombinanční hru přinášela úspěch. Děvčata byla po zásluze odměněna za tréninkovou píli v posledním období. Proti silnějším soupeřům se nám může vymstít lehkovážnost ve hře dozadu. A teď rychle domů za nejbližšími.
60:00
Vyjádření trenéra domácích Michala Wildhabera: Dnes jsme si opět mohli ověřit, že je stále na čem pracovat. Takovéto zápasy potřebujeme hrát každý víkend dvakrát. Děkuji soupeři za utkání a fanouškům za podporu.
60:00
58:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Sabrina Moravcová, asistoval Dominika Buczek (1:12).
57:55
Poláková sama na branku ale vubec netrefila branku
56:03
Štolbová sama na branku, ale jen do golmanky
54:51
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Eva Barvíková, asistoval Michaela Kubečková (1:11).
54:26
Ústí zatím úspěšně brání
53:32
Vyloučen hráč Andrea Kročáková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání.
51:19
Vyloučen hráč Viktorie Martináková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
51:10
Poláková do tyče
50:10
Linhartová zachránila tutovky
48:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikola Liberdová, asistoval Karolina Moravcová (1:10).
47:22
Neskutečná šance Polákové, střela končí jen vedle branky
45:59
Jasanová sama před brankou nic z toho ale není
45:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikola Liberdová, asistoval Kristýna Chaloupková (1:9).
44:12
První branku domácích vstřelila Špírková ze standartní situace
44:11
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Lucie Špírková, asistoval Eliška Vrzalová (1:8).
38:39
Vyloučen hráč Vendula Štolbová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
32:16
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vlaďka Maděrová, asistoval Viktorie Martináková (0:8).
28:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Sabrina Moravcová, asistoval Denisa Hyršová (0:7).
20:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Vlaďka Maděrová (0:6).
18:55
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Hyršová, asistoval Dominika Buczek (0:5).
18:33
Vyloučen hráč Vendula Štolbová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za vysoká hokejka.
17:52
Vyloučen hráč Klára Jasanová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování hokejky.