4:2
0:0
- : -

Florbalová akademie MB - SK BIVOJKY LITVÍNOV 4:2
21. Kristýna Bauerová, 23. Eliška Pivoňková, 34. Barbora Doležálková, 36. Barbora Doležálková - 30. Karolína Slavíková, 38. Andrea Sára Šulcová; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 17; zásahy brankářů: Karolína Špačková 24 - Tereza Kotlanová 18; po třetinách: 0:0, 4:2, 0:0;
60:00
Střely na bránu ve 3. třetině: Mladá Boleslav 5, Litvínov 9.
60:00
Komentář trenéra domácích: Komentář trenéra domácích: Dnes jsme odehráli pěkné utkání, i když jsme dlouho čekali na první gol. Ve druhé půlce jsme už jsme se uklidnili a dotáhly jsme to k dalšímu cennému vítězství. Díky soupeřkám a divákům za podporu.
60:00
Komentář trenéra hostů: Bohužel dnes to bylo všechno o hlavě, že seriál Terapie by mohl být na 13 dílů jen o našem týmu. Naštěstí jsme ukázali, že i skrz problémy jsme dokázali hrát a to místy i hodně slušně. Bohužel koncovka a jako vždy vyzdvihovaná boleslavská gólmanka byly proti. Díky za obětavost.
60:00
59:22
Vyloučen hráč Adina Čermáková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:31
Litvínov hraje v šesti.
57:30
Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
56:42
Florbalová akademie teď měla minimálně tři velké šance navýšit skóre, bohužel jich ale nedokázala využít.
51:33
Litvínov v další gólové šanci, ale Vytrhlíková střílí těsně nad boleslavskou bránu.
45:58
Chyba v rozehrávce Mladé Boleslavi a Špačková si připisuje další zákrok.
42:31
Po nepřesných přihrávkách hráček Florbalové akademie se dostává Litvínov velice snadno do protiútoku.
40:00
40:00
Střely na bránu ve 2. třetině: Mladá Boleslav 10, Litvínov 9.
40:00
38:32
Špačkovou teď zachránila boční síť.
37:54
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Andrea Sára Šulcová, asistoval Karolína Slavíková (4:2).
37:52
Vyloučen hráč Eliška Pivoňková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:35
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Barbora Doležálková, asistoval Anna Říhová (4:1).
33:21
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Barbora Doležálková z trestného střílení (3:1).
33:21
Fantasticky provedené trestné střílení v podání Doležálkové a Mladá Boleslav navyšuje své vedení v tomto zápase.
32:35
Jirková našla před bránou volnou Čermákovou, ale Kotlanová střelu vykopla.
31:13
Hra se přesunula před boleslavskou bránu, ale hráčky Litvínova zatím další gól nepřidaly.
29:33
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Karolína Slavíková, asistoval Kristýna Střihavková (2:1).
28:22
Hostující gólmanka likviduje velkou šanci Čermákové.
27:16
Trestné střílení družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV neproměnil Laura Vytrhlíková.
27:16
Špačková se blýskla senzačním zákrokem proti Vytrhlíkové.
25:28
Čermáková vymyslela senzační přihrávku zpoza litvínovské brány, bohužel tam nebyl nikdo, kdo by míček doklepl do sítě.
22:47
Hráčky Mladé Boleslavi vstoupily do druhé třetiny velice aktivně a i nadále mají hru pod kontrolou.
22:05
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Pivoňková, asistoval Lída Chovancová (2:0).
20:40
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Kristýna Bauerová, asistoval Marie Jirková (1:0).
20:00
20:00
Střely na bránu v 1. třetině: Mladá Boleslav 7, Litvínov 8.
20:00
19:10
Jirková sebrala Litvínovu míček a pomohla tak svému týmu přestát velkou část oslabení.
18:03
Vyloučen hráč Barbora Doležálková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
14:44
I nadále se hraje velice opatrně, nikdo nechce udělat chybu.
12:49
Jirková znovu trefuje tyčku.
06:56
Zápas se zatím odehrává spíše v pomalejším tempu, moc gólových šancí tu není k vidění.
05:39
Odražená střela jen těsně minula bránu Litvínova.
04:54
Souboj u mantinelu ve prospěch domácího týmu.
02:38
Jirková trefuje tyč.
00:23
Viděli jsme první střely na bránu na obou stranách, gólmanky prověřeny, gól nepadl.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Tereza Kotlanová; hráči v poli: Kristýna Střihavková, Leona Tancošová, Karolína Slavíková, Monika Netušilová, Laura Vytrhlíková
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Karolína Špačková; hráči v poli: Magdaléna Studecká, Anna Říhová, Marie Jirková, Adina Čermáková, Kristýna Bauerová