2:0
4:2
- : -

Bulldogs Brno - K1 Florbal Židenice 7:4
10. Ema Brucháčková, 24. Romana Bačová, 40. Tereza Halaštová, 41. Eva Stará, 46. Adéla Hlaďová, 49. Eva Stará, 59. Anna Herzánová - 2. Barbora Hnátková, 4. Šárka Staňková, 51. Eva Filipová, 59. Kateřina Rybníčková; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Jan Galuszka; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 92; zásahy brankářů: Veronika Šplíchalová 17 - Tereza Chládková 24; po třetinách: 1:2, 2:0, 4:2;
60:00
střely 14:8
60:00
Komentář trenéra hostí: Nedůraz v soubojích a při zakončení rozhodl o zápasu. Jinak celkem vyrovnané. Děkuji soupeři za zápas.
60:00
Střely celkem 31:21
60:00
Komentář trenéra domácích: Z nepovedeného vstupu do tohoto zápasu se hráčky v průběhu druhé třetiny dokázaly otřepat a od druhé poloviny utkání ukázaly vetší chuť do zakončení a touhu tento zápas vyhrát. Děkujeme fanouškům za skvělou domácí atmosféru!
60:00
59:35
Timeout Bulldogs Brno
58:53
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Kateřina Rybníčková, asistoval Eva Filipová (7:4).
58:53
Rybníčková po gólu Herzánové střílí do branky a zvyšuje stav gólů.
58:48
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Anna Herzánová, asistoval Pavlína Bačová (7:3).
58:27
Timeout K1 Florbal Židenice
56:13
Pešková střílí s otočkou na bránu brankářka hostů však chytí míček a střela neskončí gólem.
55:12
Halaštová střílí z poloviny na bránu hostů, ale míček skončí mírně nad brankou.
53:20
Dnešní zápas juniorek navštívilo 92 diváku.
52:30
Halaštová střílí prudkou střelu na bránu hostů, ale brankářka jí vyrazí.
51:38
Nečasová se snaží stejnou taktikou jako Filipová dát gól, ale tentokrát to neprojde.
50:47
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Filipová, asistoval Šárka Staňková (6:3).
50:47
Filipová běží vedle dvou protihráček a střílí přesnou střelu do brány.
50:01
Bačová rozehrává až na druhou stranu hřiště, ale Zimolová ji promění ve střelu proti domácím.
48:33
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Eva Stará, asistoval Romana Bačová (6:2).
48:33
Stará střílí a dává gól do branky hostů.
46:36
Vyloučen hráč Barbora Hnátková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
45:14
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Adéla Hlaďová bez asistence (5:2).
45:14
Domácí probojovali cestu k bráně a Hlaďová střílí gól.
44:56
Hnátková střílí na bránu domácích.
40:50
40:50
Stará začíná třetí třetinu gólem a navyšuje vedení domácích na 4:2.
40:00
40:00
střely 11:5
40:00
39:05
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Tereza Halaštová, asistoval Pavlína Bačová (3:2).
39:05
Domácí tým tímto gólem srovnávají stav na 3:2.
37:40
Šimková se pokouší o střelu do brány, bohužel pro domácí skončí míček vedle.
35:30
Hnátková střílí. ale míček nekončí v bráně domácích.
34:00
Brankářka hostů vhazuje míček až na druhou stranu hřiště, ale míčku se ujmou domácí.
32:20
Šípková střílí na bránu, ale hosté ji v tom zabrání.
30:23
Hnátková střílí na bránu domácích, ale míček projede těsně vedle tyčky a gól nepadá.
29:23
Stará běží sama na bránu, ale míček končí vysoko nad ní.
28:26
Bojování u branky domácích neskončilo gólem.
23:45
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Romana Bačová, asistoval Tereza Halaštová (2:2).
23:45
Neustále tlačení od domácích se vyplácí v podobě gólu. Domácí tímto gólem srovnávají stav na 2:2.
22:48
Vintrová střílí střelu z rozehrávky, ale těsně mine branku.
21:25
Bačová střílí první střelu v této třetině.
20:00
20:00
střely 6:8
20:00
19:55
domácí se pokouší střílet poslední střelou v této třetině.
19:10
Rybníčková střílí míček na bránu.
18:00
Halaštová z rozehrávky střílí míček na druhou stranu hřiště, ale domácím se to nevyplácí.
16:50
Míček se stále pohybuje na straně domácích.
15:30
Bačová střílí na bránu hostů, ale střela se nepovede a míček končí mimo bránu.
10:03
Filipová střílí na branku domácích, ale mine ji.
09:07
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Ema Brucháčková, asistoval Eliška Hroudná (1:2).
09:07
Brucháčková zvýšila skóre pro domácí.
05:45
Hlaďová se pokusí o střelu, bohužel pro domácí míjí bránu.
04:59
Stará střílí, ale míček končí vedle brány.
04:03
Domácí se usilovně snaží srovnat skóre.
03:02
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Šárka Staňková bez asistence (0:2).
03:02
Staňková zvyšuje skóre hostů na 2:0.
01:21
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Barbora Hnátková, asistoval Kateřina Rybníčková (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Fuciman a Jan Galuszka.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Tereza Chládková; hráči v poli: Markéta Sedláčková, Vendula Kasal, Nikola Kolajová, Šárka Staňková, Eva Filipová
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Veronika Šplíchalová; hráči v poli: Romana Bačová, Tereza Halaštová, Eva Stará, Pavlína Bačová, Anna Herzánová