4:1
2:0
- : -

Ivanti Tigers Jižní Město - IBK Hradec Králové 9:2
5. Anna Marešová, 9. Michaela Chlebcová, 11. Veronika Balejová, 22. Anna Marešová, 23. Veronika Balejová, 27. Kristina Zlatníková, 37. Barbora Paletářová, 51. Eliška Chudá, 57. Kristýna Klecová - 19. Kristýna Gocová, 24. Kristýna Gocová; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Adéla Malkusová 10 - Jana Uhlířová 8, Adéla Reslerová 16; po třetinách: 3:1, 4:1, 2:0;
60:00
Střely ve třetí třetině: domácí 12; hosté 2
60:00
Střely celkem: domácí 33; hosté 12
60:00
Komentář trenéra hostí Oldřicha Vaňkáta: Bohužel odjíždíme bez bodu. Většinou nás v zápasech sráží zbytečné góly, které dostáváme vlastní nedisciplinovaností, a to se dělo i během dnešního zápasu. Nicméně musím ocenit, že po prvních 10 minutách, kdy se náš výkon rovnal venkovní teplotě, se holky zvedly a začaly makat. Děkuju soupeři za zápas a přeji hezký víkend.
60:00
Komentář trenérky domacích Dominiky Steinbachová: Zápasy v týdnu vždycky postrádají patřičné tempo, ale i přesto nám to dnes stačilo na klidnou výhru. Díky soupeři za férové utkání.
60:00
59:17
Vyloučen hráč Tereza Hvězdová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za hra rukou.
59:07
Domácí mají výhodu a budou hrát přesilovku
56:59
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kristýna Klecová, asistoval Veronika Balejová (9:2).
56:59
Veronika Balejová se sžila s novou hokejkou a krásnou přihrávkou od mantinelu vybídla ke skórování Kristýnu Klecovou
56:20
Kiki Zlatníková krásnou střelou protáhla hostující gólmanku
50:53
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Chudá bez asistence (8:2).
50:53
Krásnou individuální akci předvedla kapitánka domácích Eliška Chudá a svoji kličkovanou završila gólem
47:14
Domácí si v přesilové hře příliš šancí nevytvořily a stav utkání tak zůstává stejný
45:14
Vyloučen hráč Michaela Hladíková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
45:14
První přesilovku tohoto zápasu si zahrají hráčky Tigers
43:46
Několik střel na obou stranách, jinak je hra ale poměrně nepřesná
40:01
Hráčka Tigers Veronika Balejová se tak urputně chystala na buly, až zlomila hokejku ještě o přestávce
36:33
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Barbora Paletářová, asistoval Markéta Baťková (7:2).
36:33
Po delší pasáži bez gólu se prosazuje Barbora Paletářová
34:03
Hráčky Hradce začaly napadat, a to činí velké problémy hráčkám Tigers, které nejsou schopny pořádně rozehrát
32:41
Hra se přelévá ze strany na stranu, více práce teď má spíše brankářka Tigers
28:41
Obraz hry je pořád stejný, domácí tlačí a vytvářejí si šance, hosté hrozí dlouhými náhozy a rychlými brejky
26:38
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kristina Zlatníková, asistoval Kristýna Balcárková (6:2).
26:38
Nezáživnou pasáž hry ukončuje svým gólem Kristina Zlatníková
23:34
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Kristýna Gocová, asistoval Klára Voltrová (5:2).
23:34
Domácí obrana nechala hostující hráčku utéct po mantinelu a ta trefila vzdálenější šibenici, snižuje stav zápasu na 2:5
22:30
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Veronika Balejová, asistoval Eliška Chudá (5:1).
22:04
Efektivní zákrok maskou předvedla Adéla Malkusová v brance domácích
21:05
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Anna Marešová, asistoval Michaela Chlebcová (4:1).
19:37
Hradec vstřelený gól nabudil a domácí brankářka si připisuje několik zákroků během krátké doby
18:11
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Kristýna Gocová, asistoval Pavla Macháčková (3:1).
18:11
První střela Hradce na branku a hned z toho byl gól
16:56
Tečovaná střela nadělala hostující obraně spoustu problémů a následně už potřetí zvoní branková konstrukce
15:02
Individuální akci po mantinelu předvedla Anička Marešová, krásně našla Markétu Baťkovou, tu ale vychytala brankářka hostí
12:39
A za gólmankou hostů zvoní další tyčka, tentokrát po střele Kristiny Zlatníkové
12:03
Hradec v náznaku šance, ale ani tentokrát bránu domácích neohrozil
10:53
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Veronika Balejová, asistoval Markéta Baťková (3:0).
10:53
Z dorážky se prosazuje Veronika Balejová
10:19
Hradec ještě nevystřelil na bránu, brankářka domácích se asi zatím dost nudí
08:29
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Michaela Chlebcová, asistoval Anna Marešová (2:0).