2:3
0:2
0:1

1. SC TEMPISH Vítkovice - VŠO FLORBAL CHODOV 5:6p
1. Michaela Kubečková, 2. Nikola Liberdová, 3. Dominika Buczek, 34. Natálie Hurníková, 37. Dominika Buczek - 22. Nela Havlínová, 28. Hana Chaloupková, 40. Marie Havlíčková, 41. Kristína Belicová, 51. Nela Havlínová, 64. Barbora Klinerová; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 3:4; využití: 1:1; diváků: 83; zásahy brankářů: Petra Klečková 16 - Terezie Květoňová 24; po třetinách: 3:0, 2:3, 0:2, 0:1;
65:00
Nejlepší hráčka domácích s číslem 6 Eva Barvíková. Nejlepší hráčka hostů s číslem 93 Marie Havlíčková
65:00
Komentář trenérky hostí (Marešová): Totálně jsme prospali začátek utkání svým absolutním nedůrazem a nekoncentrací na dané pokyny. Postupem času jsme dokázali hru vyrovnat a trochu se štěstím nakonec i skore. Za urvané vítězství jsme moc rádi, hra by měla být v play-off o dost lepší.
65:00
Střely v prodloužení: domácí 4 - hosté 2 Střely celkem: domácí 29 - hosté 29
65:00
Komentář trenéra domácích (Martiníka) : Tak nějak jsme se porazili sami a až následující zápasy ukáží, jestli tenhle náš "kolaps" nám nakonec bude ku prospěchu. Když se koncentrujeme a nepodceňujeme maličkosti, máme slušnou herní kvalitu. Ale když střídavě vypínáme, tak to dopadá třeba takhle. Děkujeme soupeřkám za zápas.
63:46
63:46
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Barbora Klinerová bez asistence (5:6).
58:08
Hyršová nemá dneska svůj den. Asi po páté netrefuje prázdnou branku.
57:08
Vyloučen hráč Nela Havlínová družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:08
Vítkovice budou hrát přesilovku.
56:43
Vítkovice v plném počtu.
54:43
Vyloučen hráč Viktorie Martináková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
54:43
Chodov bude hrát přesilovku.
50:34
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Nela Havlínová, asistoval Kristýna Lechnerová (5:5).
50:34
A je vyrovnáno .
50:22
Hra se přiostřuje.
47:00
Tlak domácích končí malou domů, ale rozhodčí pokračují ve hře.
45:35
Malá pauza kvůli ošetření hostující hráčky. Naštěstí je v pořádku a bude pokračovat v zápase.
44:16
Domácí jsou nervozní a vytvářejí plno chyb.
43:24
Chodov chce vyrovnat. Uvidíme na dubině drama :-) .
40:41
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Kristína Belicová, asistoval Monika Škorpová (5:4).
40:41
Belicová snižuje na rozdíl jediné branky.
39:52
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Marie Havlíčková bez asistence (5:3).
36:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dominika Buczek, asistoval Denisa Hyršová (5:2).
36:12
Buczek zvyšuje na 5:2
35:00
Dnešní utkání sleduje 83 diváků.
33:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Natálie Hurníková, asistoval Veronika Janáčková (4:2).
33:10
Důraz před brankou dává vedení Vítkovicím, o dvě branky.
31:13
Vyloučen hráč Kristína Belicová družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.
30:12
Vítkovice kombinují na straně hostů.
28:27
Klečková vychytala Fricovou.
27:42
Trestné střílení družstva VŠO FLORBAL CHODOV neproměnil Monika Škorpová.
27:12
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Hana Chaloupková, asistoval Marie Havlíčková (3:2).
26:17
Mohli jsme vidět po jedné šanci na obou stranách.
24:08
Gálová si z proti hráček udělala kužely, proběhla kolem nich a zakončila pouze do Květoňové.
22:01
Klečková se blýskne zákrokem.
21:01
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Nela Havlínová, asistoval Marie Havlíčková (3:1).
20:05
Hosté mají něco přes minutu a půl výhodu přesilové hry.
20:00
20:00
Střely po první třetině: domácí 12 - hosté 5
20:00
19:43
Vyloučen hráč Nikola Liberdová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:05
Vyloučen hráč Barbora Klinerová družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:28
Domácí hrají v plném počtu.
16:45
Střelu Lechnerové vyráží gólmanka.
15:28
Vyloučen hráč Veronika Janáčková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
15:28
První přesilovka pro hosty.
13:11
Chodov si vytváří tlak, ale obrana domácích vše vyřešila.