1:3
6:2
- : -

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - PSN Tatran Střešovice 8:5
16. Mariana Polášková, 21. Vendula Schindlerová, 44. Vendula Maroszová, 45. Vendula Maroszová, 53. Michaela Středulová, 57. Vendula Schindlerová, 59. Vendula Schindlerová, 60. Vendula Maroszová - 29. Veronika Kopecká, 33. Anežka Pěnkavová, 34. Markéta Prontekerová, 42. Michaela Mechlová, 49. Markéta Žbánková; rozhodčí: Jan Duda - Jan Piško; vyloučení: 3:4; využití: 0:1; zásahy brankářů: Martina Schoupalová 25 - Kristýna Janglová 18; po třetinách: 1:0, 1:3, 6:2;
65:00
Komentář trenéra domácích pana Luďka Paseckého: Dnes to vypadalo, jako by play-off už začalo. Tvrdost, zvraty, spousta branek a emocí. Za druhou třetinu jsme si úplně body nezasloužili, ale za třetí sakra jo. Díky soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. třetině: 10 - 7
60:00
Komentář trenéra hostí pana Marka Michálka: Důrazné utkání plné emocí, které jsme ve třetí části bohužel nezvládli. I přesto nám takové utkání dá více než spousta jiných utkání v této soutěži a je dobré si ho zahrát před blížícím se play off. Gratuluji soupeři k výhře a třeba se ještě potkáme.
60:00
59:41
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Vendula Maroszová bez asistence (8:5).
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:51
Timeout PSN Tatran Střešovice
58:51
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Vendula Schindlerová bez asistence (7:5).
58:05
Tatran v šesti.
57:44
Ostrava pod velkým tlakem.
56:41
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Vendula Schindlerová, asistoval Michaela Středulová (6:5).
56:41
Skvěle provedená kombinace ze strany Ostravy, Tatran úplně zaspal.
54:00
Vyloučen hráč Vendula Schindlerová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
53:29
Střela Šešulkové z půlky nenadělala Janglové žádné problémy.
52:20
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michaela Středulová, asistoval Vendula Maroszová (5:5).
51:38
Ostrava sice míček získá, ale vždy ho rychle ztratí.
50:19
Palinková si sebevědomě vybojovala míček a vyjela od mantinelu, její střela však končí mimo bránu.
48:46
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Markéta Žbánková bez asistence (4:5).
48:27
Lišková se snažila nahrávat zpoza brány Janglové, ale Houžvičková tuto myšlenku uhádla a zmařila tento plán.
47:21
Marko z výjezdu míjí bránu.
46:42
Hosté hrají v plném počtu.
45:35
Středulová na středu střílí přímo do bloku.
44:42
Vyloučen hráč Markéta Žbánková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
44:15
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Vendula Maroszová, asistoval Michaela Středulová (4:4).
44:15
Rychlá akce Ostravy končí gólem.
43:43
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Vendula Maroszová, asistoval Martina Schoupalová (3:4).
43:27
Schindlerová se dostala až před Janglovou, ale střílí přímo do jejich rukou.
42:22
Kuřítková zachraňuje nebezpečnou situaci.
42:05
Lišková ve výhodné pozici střílí nad.
41:23
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Michaela Mechlová, asistoval Kateřina Fousová (2:4).
40:49
Zatím žádné větší ohrožení brány z pohledu Tatranu.
38:30
Krásná kombinace Maroszové se Středulovou bohužel gólem nekončí.
38:02
Prontekerová střílí pouze do helmy Schoupalové.
37:33
Vyloučen hráč Terezie Šešulková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
36:52
Vyloučen hráč Veronika Kopecká družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
36:26
Kostková chtěla přihrávat, ale vyhazuje míček za mantinel ,a tak se k balónku opět dostává Tatran.
35:11
Střešovice jsou nyní na hřišti značně dominantnější, drží míček na svých holích a nepouští Ostravu k žádné akci.
33:49
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Markéta Prontekerová bez asistence (2:3).
33:21
Error Maroszové hasí Dobešová.
32:49
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Anežka Pěnkavová bez asistence (2:2).
32:40
Další chyba domácích, opět skvělá Schoupalová.
31:39
Po další chybě Poláškové se do šance dostala Prontekerová, jen díky Schoupalové nekončí míček v bráně.
30:53
Schindlerová se opět hbitě dostala až před bránu Janglové, ale ve finální části byla zastavena Košvancovou.
29:44
Výhoz Schoupalové sbírá Žbánková a Ostrava opět pod tlakem.
28:33
28:09
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká z trestného střílení (2:1).
27:39
Fousová přestřeluje z metru.
27:34
Střešovice se dostaly až ke střele, která končí nad bránou.
26:33
Vyloučen hráč Markéta Prontekerová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
26:22
Maroszová se zpoza brány snažila nahrát do prostoru, ale míček sbírá protihráčka a Tatran jde do protiútoku.
25:11
Ostrava pod velkým tlakem, Schoupalová zatím 100%ní.
23:57
Maroszová svou přízemní střelou trefuje pouze nohu Janglové.
23:10
Prontekerová pálí ze středu, Schoupalová připravena.
21:35
Rychlý protiútok Ostravy nakonec zastaven Liškovou, která nešťastně netrefuje míček před prázdnou bránou.
20:29
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Vendula Schindlerová, asistoval Vendula Maroszová (2:0).
20:29
Schindlerová zvedla hlavu a krásně zakončuje do volného prostoru.
17:47
Ostrava znemožňuje Střešovicím rozehrát, a proto si hosté přihrávají pouze ve vlastním obranném pásmu.
16:38
Šikovný zákrok Schoupalové zabránil gólu.
15:17
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Mariana Polášková, asistoval Andrea Palinková (1:0).
15:00
Hra se přelévá ze strany na stranu.
13:40
Kopecká se dostala k míčku, otevřela se ji přihrávka na Marko, avšak Kopecká to vzala na sebe a přestřeluje.
12:53
Hejzlarová ve výhodné pozici, ale trefuje Schoupalovou přímo do hrudi.
12:15
11:26
Kopecká z Tatranu se dostala až ke střele, jen tak tak neskončil míček za zády Schoupalové.
10:52
Ostrava zatím bez nápadu.
10:15
Vyloučen hráč Natálie Houžvičková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
09:38
Chvíle trápení pro domácí, Tatran na míčku a Ostrava ne a ne míček získat.
08:39
Prontekerová ve výborné pozici střílí nad.
08:09
Domácí drží Tatran pod tlakem na polovině hostí.
06:48
Žbánková uklidňuje hru za bránou Janglové.
05:24
Dlouhý nához Houžvičkové končí pouze v rohu domácí poloviny.
04:03
Dobešová si krásně naběhla, její střelu však zblokovala protihráčka.
03:09
Týmy se rvaly o míček na domácí polovině, nakonec se Poláškové povedlo míček vybojovat a situaci uklidnit.
02:04
Lišková v dobré šanci, bohužel míjí bránu.