2:3
- : -
FBŠ Jihlava

FbŠ Bohemians - FBŠ Jihlava 3:9
3. Anna Rozvaldová, 42. Aneta Kubištová, 43. Zuzana Tuncelová - 2. Kateřina Seemannová, 20. Klára Šulová, 28. Kateřina Bícová, 38. Petra Klusáková, 39. Pavlína Ficová, 40. Kateřina Moravcová, 44. Kateřina Moravcová, 51. Lucie Sedláková, 60. Nela Šindelářová; rozhodčí: Jakub Kubašovský - René Gabesam; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 22; zásahy brankářů: Štěpánka Neumanová 18, Dominika Horáková 8 - Daniela Václavková 15; po třetinách: 1:2, 0:4, 2:3;
60:00
Komentáře trenéra FBŠ Jihlava Michala Peterky: Dnes nám chyběla bojovnost a zápas. Trvalo nám skoro polovinu zápasu, než jsme se dostali do tempa. Dnes jsme to proti houževnaté Bohemce spíš urvali na sílu a individuality. Děkujeme za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích Terezy Blažkové: Dobrý vstup do zápasu a dobré dvě třetiny. U nás dobrý výkon golmanky a bohužel mladému týmu chybí bodový lídr, který by rozhodoval zápasy. Děkujeme soupeři a rodičům za pořádání.
60:00
Střely v 3.třetině domácí 7 : hosté 11
60:00
59:15
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Nela Šindelářová, asistoval Daniela Václavková (3:9).
54:12
U míčku jsou hráčky Bohemians, snaží se vytěžit gól, střílí na branku, ale vždy jsou zastaveny dobrými bloky Jihlavy
53:06
Delší dobu se hra odehrává na straně Bohemians
50:32
Nikola Hrabánková netrefuje bránu, jihlavské hráčky rychle útočí, stejně ale tomu je tak i na druhé straně - hráčka číslo 10 také přestřeluje
50:00
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Lucie Sedláková, asistoval Simona Uchytilová (3:8).
48:12
Lucie Reinšteinová si bere míček ve svém rohu, obehrává dvě slečny v černých dresech a na půlce přenechává míček Elišce Knetlové, která mírně přestřeluje
46:21
Aneta Kubištová rychle dobíhá hráčku Jihlavy a sbírá jí míček z hokejky
44:44
Bohemačky se již potřetí přiznávají, že míček v zámezí je díky nim a přenechávají míček protihráčkám
43:41
Z půlky střílí Karla Batíková, stačilo málo a míček byl za zády jihlavské brankářky
43:34
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Moravcová, asistoval Kateřina Seemannová (3:7).
42:52
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Zuzana Tuncelová, asistoval Eliška Knetlová (3:6).
42:52
Eliška Knetlová obešla zkušeně hráčku Jihlavy a přihrává Zuzce Tuncelové, která se nemýlí
41:48
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Aneta Kubištová, asistoval Eliška Charvátová (2:6).
41:45
Dominika Pilarská zastavuje míček těsně před svojí brankou a posílá svůj tým dopředu
40:01
Do 1.útoku poslední třetiny může jít tým FBŠ Jihlava, získal míček a uvidíme co vymyslí - nevymyslí nic bylo to s faulem a míček musí odevzdat FBŠ Bohemians
39:45
Tak tyhle poslední 3 minuty si hráčky Bohemky za rámeček nedají. Snad odchod do šatny, 10 minutový odpočinek a pokyny trenérů pomohou k lepšímu výsledku
39:32
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Moravcová bez asistence (1:6).
38:17
Je pár vteřin dělí 2 góly jihlavských hráček - rozebraly Bohemku jak se patří
38:15
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Pavlína Ficová, asistoval Lenka Zelingerová (1:5).
37:52
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Petra Klusáková, asistoval Kateřina Seemannová (1:4).
37:09
Z půlky hřiště jihlavská Kateřina Seemannová nastřeluje břevno
35:15
Na hřišti teď ze strany hráček Bohemky panuje neskutečná nervozita a chaos, je třeba hru uklidnit
34:10
Přesilovka končí a stav zůstává nezměněn
32:09
Vyloučen hráč Kateřina Seemannová družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za sekání.
31:53
3 střely holek z Bohemky , které brankářka Jihlavy nejdříve vyráží a pak chytá
30:55
Vysoká hokejka jihlavské hráčky a Bohemka rozehrává
27:06
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Bícová, asistoval Kateřina Moravcová (1:3).
27:06
Hra se odehrává většinou u branky Bohemky a bylo jen otázkou času kdy míček skončí za zády Štěpánky Neumanové, i když ta v brance úplně čaruje
25:05
Stačil vlhký ručník chvilku na hlavě a Klára se vrací do hry
23:11
Skrumáž před jihlavskou brankou, rozhodčí pískají a hráčka Jihlavy Šulová Klára odchází ze hřiště a drží si hlavu - faul to nebyl
19:24
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Klára Šulová, asistoval Simona Uchytilová (1:2).
19:24
Přesně 20 vteřin přesilovky a Bohemka si bude odnášet gól do šatny
19:04
Vyloučen hráč Kateřina Neubergerová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
17:45
Hezká šance pro Bohemku, Andy Plavcová přihrává Veronice Mandíkové, ta míček předběhla a skoro prázdnou branku netrefuje
16:55
Nastřelená hlava Anety Špičákové - to bolelo - drží si čelo a odchází na střídačku
14:20
Krásná tvrdá střela z půlky Andy Plavcové, bohužel nikdo není před brankou kdo by dorazil
13:24
Bícová Kateřina střílí také vysoko nad bohemáckou branku
11:41
Hráčka Jihlavy číslo 21 Lucie Sedláková střílí z dálky - Štěpánka Neumanová vyráží ramenem
11:25
Střela Hrabánkové těsně vedle tyče
10:18
Andrea Plavcová střílí vysoko nad
07:52
Aneta Kubištová má míček na hokejce, střílí, ale i brankářka Jihlavy je ve střehu
07:31
3 rychlé střely na brankářku Bohemky, ani z dorážky míček není v síti, poslední střelu brankářka chytá a posílá svůj tým do útoku
06:25
Zatím se nedá říct, který tým má převahu, šance jsou na obou stranách
03:45
Veronika Mandíková sebrala u mantinelu na své polovině míček soupeřce a prováží ho přes celé hřiště, před branku, nahrává, bohužel to gólem nekončí
02:33
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Anna Rozvaldová, asistoval Zuzana Tuncelová (1:1).
02:33
Po křižné přihrávce Anička Rozvaldová střílí 1.gól Bohemky
01:41
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Seemannová bez asistence (0:1).
00:01
Dobrý den, vítáme Vás na zápase 1. ligy juniorek z haly v pražských Kobylisích
00:01
Úvodní buly vyhrává tým Jihlavy
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Kubašovský a René Gabesam.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Jihlava: brankář: Daniela Václavková; hráči v poli: Klára Šulová, Petra Klusáková, Kateřina Seemannová, Barbora Šmahelová, Kateřina Moravcová
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Štěpánka Neumanová; hráči v poli: Karla Batíková, Lucie Reinšteinová, Veronika Mandíková, Eliška Knetlová, Andrea Plavcová