5:2
3:0
- : -

Florbalová akademie MB - Florbal Ústí 9:5
5. Adina Čermáková, 25. Barbora Doležálková, 25. Lída Chovancová, 29. Anna Říhová, 37. Lída Chovancová, 40. Bára Pajerová, 43. Bára Pajerová, 57. Adéla Jirková, 60. Adina Čermáková - 3. Eliška Poláková, 6. Klára Mečířová, 11. Adéla Kubíková, 35. Adéla Kubíková, 37. Eliška Poláková; rozhodčí: Jakub Tázler - Lukáš Polanský; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Karolína Špačková 16 - Aneta Linhartová 18; po třetinách: 1:3, 5:2, 3:0;
60:00
Střely na bránu ve 3. třetině: Mladá Boleslav 8, Ústí 6.
60:00
Komentář trenéra domácích: Po vlažné první třetině jsme se dostali docela rychle zpět do zápasu, což bylo jen ku prospěchu celého zápasu. Myslím si, že oba divácké tábory si přišly na své. Děkujeme divákům za šestého hráče na hale a soupeřkám za pěkné utkání. Šťastnou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra hostů: V dorostenecké lize jsme se trápili v zápasech s Lípou, v juniorské se trápíme s Boleslaví. První třetina dobrá, pak jsme si mysleli, že se soupeř porazí sám. Děkujeme za zápas a hurá domů.
60:00
59:57
Skvěle odehranou třetí třetinou rozhoduje Florbalová akademie o svém vítězství v dnešním utkání.
59:50
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Adina Čermáková, asistoval Marie Jirková (9:5).
58:29
Bauerová ztrácí míček a po následném faulu bude rozehrávat Ústí.
56:18
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Adéla Jirková bez asistence (8:5).
56:18
Jirková běží sama na bránu a posílá Florbalovou akademii do vedení o tři góly.
53:52
Dorážku Chovancové má Linhartová pod kontrolou.
52:41
Vyloučen hráč Eliška Poláková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
52:32
Dorážka Kubíkové, Špačková vyráží.
52:03
Trestné střílení družstva Florbalová akademie MB neproměnil Adéla Jirková.
50:58
Ústí se zatím přesilová hra příliš nedaří. U balónku zůstává Boleslav.
50:25
Balónek těsně minul boleslavskou bránu.
50:08
Vyloučen hráč Kristýna Bauerová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:38
Boleslav teď měla šanci využít čas, který jí zbývá z přesilové hry, ale ústecká obrana byla pozorná.
47:19
Vyloučen hráč Klára Mečířová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za vysoká hokejka.
47:19
Faul Mečířové ukončuje ústeckou přesilovku, hra pokračuje 4 na 4.
46:01
Vyloučen hráč Marie Jirková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře.
44:47
Horáková hledala někoho před ústeckou bránou, ale přihrávka nakonec neprošla přes ústeckou obranu.
43:05
Souboj u mantinelu a balónek je vrácen Mladé Boleslavi.
42:55
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Bára Pajerová, asistoval Anna Říhová (7:5).
41:33
Čermáková se pokusila překvapit Linhartovou zajímavou kličkou, ale nakonec trefila pouze gólmanku.
40:00
40:00
Střely na bránu ve 2. třetině: Mladá Boleslav 10, Ústí 6.
40:00
39:15
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Bára Pajerová, asistoval Adéla Jirková (6:5).
39:15
Boleslav dokázala využít svou druhou dnešní přesilovku a navyšuje skóre utkání na 6:5.
38:45
Vyloučen hráč Adéla Kubíková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování hokejky.
36:20
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Eliška Poláková, asistoval Klára Mečířová (5:5).
36:20
Ústí ihned trestá chybu Florbalové akademie a máme opět vyrovnáno.
36:08
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Lída Chovancová, asistoval Eliška Horáková (5:4).
35:28
Švejdová šla úplně sama na ústeckou bránu, ale gól nepadl.
34:34
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Adéla Kubíková bez asistence (4:4).
32:25
Další střelu Ústí likviduje boční tyčka.
31:37
Kubíková se pokusila překvapit Špačkovou poměrně nenápadnou střelou, ale boleslavská gólmanka byla pozorná.
28:37
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Anna Říhová, asistoval Daniela Švejdová (4:3).
28:37
Florbalová akademie se ujímá vedení v tomto zápase po krásné kombinaci Švejdové a Říhové.
26:54
Oproti první třetině se hra trochu uklidnila a zdá se, že právě to hráčkám Florbalové akademie vyhovuje.
24:39
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Lída Chovancová, asistoval Marie Jirková (3:3).
24:39
Dva rychlé góly Boleslavi během 9 vteřin a máme opět vyrovnáno.
24:30
Timeout Florbal Ústí
24:30
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Barbora Doležálková, asistoval Bára Pajerová (2:3).
23:29
Ústí oplatilo Boleslavi předchozí útok a Špačková musela opět zasahovat.
21:54
Poprvé v tomto utkání se Boleslav udržela delší dobu u balónku a hned z toho byla zajímavá šance.
20:20
Bauerová střílí těsně nad ústeckou bránu.
20:00
20:00
Střely na bránu v 1. třetině: Mladá Boleslav 9, Ústí 9.
20:00
19:55
V samém závěru třetiny ještě Ústí prověřilo Špačkovou, která si tak připsala další úspěšný zákrok.
18:37
Ústecká obrana teď výborně blokuje střely Florbalové akademie a dokonce z toho byl nebezpečný protiútok.
17:42
Vyloučen hráč Eliška Poláková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
17:42
V závěru první třetiny uvidíme první dnešní přesilovku v podání Mladé Boleslavi.
16:35
Boleslav rozehrává před ústeckou bránou a s touhle střelou měla hostující gólmanka velké problémy.
14:03
Míček teď proletěl těsně před boleslavskou bránou, ale Ústí se k dorážce nedostalo.
12:08
Bauerová střílí mimo ústeckou bránu.
11:40
Boleslav zastavuje útok ústeckých hráček a jde do přečíslení. Bohužel se ani jedna z hráček nedostala k zakončení.
10:23
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Adéla Kubíková, asistoval Klára Mečířová (1:3).
10:23
Ale na tuhle střelu už byla Špačková krátká...
10:04
Ústí teď mělo výborně našlápnuto k dalšímu gólu, ale Vrzalová promáchla.
09:02
Zblokovaná střela Jirkové šla mimo bránu hostujícího celku.
08:47
Ústí rozehrává hned před boleslavskou bránou.
06:35
Boleslav má velké problémy dostat se k balónku a zatím si moc dalších šancí nevytvořila.
05:46
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Klára Mečířová, asistoval Adéla Kubíková (1:2).
04:13
04:13
A je vyrovnáno, s poměrně velkou dávkou štěstí se trefuje Čermáková.
03:15
U balónku je i nadále Ústí.
02:15
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Eliška Poláková bez asistence (0:1).
02:15
Ústí je od začátku utkání velice aktivní a hned třetí střela končí za zády Špačkové.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Tázler a Lukáš Polanský.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Aneta Linhartová; hráči v poli: Klára Mečířová, Eliška Vrzalová, Eliška Poláková, Adéla Kubíková, Lucie Špírková
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Karolína Špačková; hráči v poli: Lída Chovancová, Anna Říhová, Adéla Jirková, Kristýna Bauerová, Barbora Doležálková