2:0
- : -
FBŠ Jihlava

Ivanti Tigers Jižní Město - FBŠ Jihlava 6:2
14. Eliška Chudá, 17. Kateřina Kovaříková, 21. Eliška Trojánková, 32. Kateřina Kovaříková, 56. Eliška Trojánková, 60. Kateřina Kovaříková - 13. Lenka Zelingerová, 34. Petra Klusáková; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Veronika Papoušková 17 - Natálie Vančurová 34; po třetinách: 2:1, 2:1, 2:0;
60:00
Komentář trenéra Jihlavy Michala Peterky: 40 minut jsme na hřišti jakoby nebyli. To je pro mě zklamání. Přesto byl zápas dlouho otevřený a posledních 10 minut ukázalo, že mohl být i napínavější.
60:00
Komentář trenérky domácích D.Steinbachové: Poklidný zápas v týdnu, od začátku jsme vedly a i přes občasné výpadky jsme si výsledek pohlídaly. Díky soupeři za férové utkání.
60:00
59:59
Střely na branku ve třetí třetině: Tigers 16 - Jihlava 7
59:20
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Eliška Trojánková (6:2).
59:00
Na druhé straně netrefuje ani Řezáčová, začíná poslední minuta a hosté opět bez brankářky
56:00
Kovaříková krásně backhandem našla Trojánkovou, ta se nemýlila a posílá domácí do tříbrankového vedení, tohle už bude pro holky z Jihlavy hodně těžké
55:27
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Trojánková, asistoval Kateřina Kovaříková (5:2).
54:00
Střela z výběhu od Beránkové zablokována nad
52:00
V posledních minutách se hráčky Jihlavy stále více osmělují a jsou domácím minimálně rovnocenným soupeřem, od domácího trenéra se k nám doneslo "To je zoufalý"
51:00
Velká šance hostů, Zelingerová však těsně míjí
50:00
Posledních 10 minut třetí třetiny, najdou ještě hostující hráčky sílu na obrat?
48:00
Obě obránkyně domácího týmu se seběhly k jedné hráčce, ta okamžitě přihrála na volnou spoluhráčku, kterou ovšem vychytává Papoušková
47:00
Po hezké akci druhého útoku domácích těsně míjí Řezáčová, pří dalším domácím útoku chyběla střele Baťkové větší razance
45:00
Souvislý tlak domácích hráček je ukončen útočným faulem v rohu hřiště, na druhé straně velká šance Jihlavy, Papoušková drží dvoubrankový náskok
44:00
Další střela Šebestové neúspěšná, hosté tak již hrají v plném počtu
43:00
Po přesilovkové kombinaci střela Kovaříkové ze středu jen do připravené brankářky, vzápětí rána Šebestové se stejným výsledkem
41:25
Vyloučen hráč Petra Klusáková družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:00
Začíná třetí třetina, hosté z Jihlavy potřebují smazat dvoubrankovou ztrátu, na míčku jsou ale domácí a hnedka měly pěknou šanci z volného úderu na hranici velkého brankoviště, střela zablokována
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: Tigers 9 - Jihlava 5
40:00
39:00
Začíná poslední minuta druhé třetiny, na balonku domácí, Kovaříková u tyčky neúspěšná, z další akce Trojánková netrefuje skákající míček
37:00
Po střele z výběhu Beránkové si připisuje další úspěšný zákrok brankářka Jihlavy, z brejku za domácí Papouškovou zvoní tyčka
34:00
Zvýšená aktivita Jihlavy v posledních pár střídáních nese ovoce, Klusáková pěknou ranou ze středu trefuje přesně a koriguje na 2:4 z pohledu hostů
33:42
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Petra Klusáková, asistoval Klára Šulová (4:2).
33:00
První střela Jihlavy na branku ve druhé třetina, Papoušková připravena, vzápětí další, o trochu nebezpečnější, výsledek však stejný, Papoušková opět chytá
32:00
Otočka Kovaříkové už byla úspěšnější a domácí hráčky se tak dostávají do tříbrankového vedení
31:20
28:00
Beránková z otočky těsně míjí
27:00
V této fázi utkání hru provázejí nepřesnosti, ani jeden z týmů nevydrží dlouho na míčku
25:00
Druhá minuta nebyla o nic lepší a skóre tak zůstává beze změny
24:00
První polovina přesilovky domácím hráčkám příliš nevychází
23:53
Vyloučen hráč Kateřina Bícová družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za sekání.
23:00
Signalizovaná výhoda domácích, uvidíme první přesilovou hru zápasu
22:00
Začátek druhé třetiny zatím jasně v režii Tigers které soupeřky nepouštějí k míčku
21:00
Do třetice stejná akce, tentokrát už se Trojánková před poloprázdnou bránou nemýlí a posílá domácí do dvoubrankového vedení
20:34
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Trojánková, asistoval Eliška Chudá (3:1).
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: Domácí 14 - Hosté 7
20:00
19:00
Beránková přeběhla půl hříště a předložila ideálně Šťástkové, ta však neproměňuje a první třetina tak pomalu končí
18:00
Velké šance na obou stranách, obě brankářky předvedly výborné zákroky a skóre tak zůstává neměnné
17:00
Kovaříková zůstala sama na velkém brankovišti a po výborné přihrávce od Paletářové okamžitě trestá a posílá tak domácí do vedení
16:14
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Barbora Paletářová (2:1).
15:00
Po propadnutí domácí obránkyně bšžela sama na bránu hráčka Jihlavy č.9, Papoušková chytá
14:00
Domácí záhy srovnávají využitou standartkou z velkého brankoviště
13:22
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Chudá, asistoval Eliška Trojánková (1:1).
13:00
Po sérii nevyužítých šancí domácích hráček Jihlava z kontru trestá a dostává se do vedení
12:44
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Lenka Zelingerová bez asistence (0:1).