4:1
1:2
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - PSN Tatran Střešovice 8:5
9. Alexandra Glasová, 10. Dominika Buczek, 16. Dominika Buczek, 25. Michaela Kubečková, 26. Kristýna Chaloupková, 35. Dominika Buczek, 39. Vlaďka Maděrová, 59. Michaela Kubečková - 4. Barbora Břešťálová, 13. Markéta Žbánková, 25. Markéta Prontekerová, 44. Markéta Žbánková, 49. Anna Bartušková; rozhodčí: Jan Duda - Jan Piško; vyloučení: 4:4; využití: 4:1; diváků: 70; zásahy brankářů: Viktorie Karasová 23 - Markéta Antalová 22; po třetinách: 3:2, 4:1, 1:2;
60:00
Komentář trenéra hostů, pana Marka Michálka: Můžu být spokojen až s poslední třetinou, kdy už jsme to konečně byli my. Tým, který se nechá 3x vyloučit za špatné střídání nemůže pomýšlet na body a svědčí o koncentraci po celý víkend. Dostali jsme slušnou facku a snad nám pomůže. Děkuji divákům za super atmosféru a gratuluji domácím k výhře.
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Tomáše Martiníka: Náš výkon byl podobný tomu včerejšímu, znovu velmi slušné pasáže i s produktivní koncovkou, no a sem tam hluché místa, kdy vypadáváme z rolí. Ale celkově dnes jistější v individuálních výkonech a koncentrovanější v hlavách. Děkujeme soupeřkám za fajn zápas.
60:00
Střely ve třetí třetině: domácí 8 - hosté 10 Střely celkem: domácí 29 - hosté 28
60:00
Nejlepší hráčka domácích: 12 Natálie Hurníková Nejlepší hráčka hostů: 14 Anežka Pěnkavová
60:00
59:00
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:55
Tatran opět v 6-ti.
58:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Viktorie Karasová (8:5).
58:30
Kubečková přidává gól do prázdné brány.
57:00
Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:38
Vyloučen hráč Kateřina Fousová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za špatné střídání.
56:38
Tak a máme tady výhodu přesilové hry pro domácí.
54:39
Timeout PSN Tatran Střešovice
54:39
Vyloučen hráč Dominika Buczek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:39
Tatran si zahraje 5 na 3
53:04
Vyloučen hráč Sabrina Moravcová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
53:04
Tatran má další přesilovou hru, využije výhodu a sníží na rozdíl jediné branky?
48:30
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Anna Bartušková bez asistence (7:5).
43:08
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Markéta Žbánková, asistoval Markéta Prontekerová (7:4).
43:08
Žbánková trefuje víko.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým domácích.
40:00
40:00
39:35
Střelu Nádeníkové s přehledem chytá Karasová.
39:00
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:38
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vlaďka Maděrová, asistoval Sabrina Moravcová (7:3).
38:38
Maděrová v samostatném úniku, trefuje přesně.
36:25
Vítkovice kombinují.
35:00
Dnešní utkání sleduje 70 diváků.
34:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dominika Buczek, asistoval Denisa Hyršová (6:3).
34:25
Hyršová z levého rohu na Buczkovou , která se trefuje přesně.
33:04
Vyloučen hráč Markéta Žbánková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
32:20
Rozhodčí signalizujou odložené vyloučení, Vítkovice v 6-ti.
25:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Kristýna Chaloupková, asistoval Tereza Chlupatá (5:3).
25:22
Chaloupková zvyšuje krásnou střelou do pravého rohu.
24:38
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Markéta Prontekerová, asistoval Karolína Marko (4:3).
24:38
Tatran vzápětí snižuje.
24:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Dominika Buczek (4:2).
24:29
Výhodu přesilové hry využívá Kubečková.
24:02
Vyloučen hráč Barbora Břešťálová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za špatné střídání.
20:00
Střely v druhé třetině: domácí 11 - hosté 9.
20:00
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:02
Marko minula prázdnou bránu.
15:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dominika Buczek, asistoval Nikola Liberdová (3:2).
14:17
14:17
Domácí budou mít přesilovku.
13:20
Hra je velmi aktivní.
12:57
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Markéta Žbánková, asistoval Veronika Kopecká (2:2).
11:58
Máme za sebou minutu přesilovky a na balńku jsou převážně Vítkovice.
10:58
Vyloučen hráč Karolína Svobodová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
10:58
Pro Tatran druhá přesilovka.
09:53
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dominika Buczek, asistoval Alexandra Glasová (2:1).
09:53
V oslabení do vedení Vítkovice dostává Buczek.
08:42
Trestné střílení družstva PSN Tatran Střešovice neproměnil Veronika Kopecká.
08:17
Vyloučen hráč Vlaďka Maděrová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
08:17
Hosté si zahrají přesilovku.
08:05
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Alexandra Glasová, asistoval Sabrina Moravcová (1:1).
05:03
Hraje se nahoru a dolů.
03:01
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Barbora Břešťálová, asistoval Markéta Žbánková (0:1).
03:01
Domácí obrana nestačila na Tatran, který jde do vedení.
01:15
Střelu Martinákové vyráží Antalová.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Duda a Jan Piško.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Markéta Antalová; hráči v poli: Adéla Košvancová, Kateřina Fousová, Lucie Želízková, Alice Hejzlarová, Anna Bartušková
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Viktorie Karasová; hráči v poli: Sabrina Moravcová, Alexandra Glasová, Michaela Kubečková, Denisa Hyršová, Dominika Buczek