1:1
0:4
- : -

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - VŠO FLORBAL CHODOV 2:8
7. Michaela Středulová, 31. Karolína Sigmundová - 7. Nela Havlínová, 11. Marie Havlíčková, 15. Nela Havlínová, 25. Nela Havlínová, 50. Barbora Klinerová, 55. Kristína Belicová, 59. Kristína Belicová, 59. Anna Fricová; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 3:4; využití: 0:2; diváků: 49; zásahy brankářů: Martina Schoupalová 23 - Kateřina Dvořáková 19; po třetinách: 1:3, 1:1, 0:4;
60:00
Komentář trenéra p. Paseckého: Na začátku se nám nepovedlo navázat na emoce ze včerejška, kdy celá střídačka žila každým míčkem. Druhá třetina přinesla zlepšení, které nám dalo naději do závěru, ale na další zvrat už se nám nepovedlo najít morál, hra na vyšší riziko branky nepřinesla, takže nás Chodov v závěru trestal do otevřené obrany. Díky za zápas.
60:00
Komentář trenérky hostí (Marešová): Věděli jsme, že po včerejším náročném utkání bude dnes rozhodovat naše fyzička a morál se ještě jednou vyždímat. A musím holky pochválit, zápas zvládly povětšinou kontrolovat a ve třetí třetině ještě soupeři odskočit.Důležité body, těžký víkend.
60:00
59:59
Střely FBC Ostrava 5, Chodov 13
59:00
Schoupalová se musí hodně "otáčet"
58:37
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Anna Fricová, asistoval Marie Havlíčková (2:8).
58:08
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Kristína Belicová, asistoval Nela Havlínová (2:7).
57:30
Střela z dálky, Schoupalová pozorná
55:40
Maroszová obklopena hráčkami z Chodova, spoluhráčky šly střídat
54:41
54:06
Středulová netrefuje branku ze střední vzdálenosti, Schoupalová se vrací do branky
53:09
Maroszová trefuje branku, ale rozhodčí vrací rozehrávku do rohu
52:19
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
52:19
Vyloučen hráč Barbora Klinerová družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
52:19
FBC v šesti , odvážné
49:04
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Barbora Klinerová bez asistence (2:5).
35:54
Vyloučen hráč Vanessa Rebecca Keprtová družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:32
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Karolína Sigmundová, asistoval Pavla Lišková (2:4).
24:57
Vyloučen hráč Anna Fricová družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
24:34
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Nela Havlínová bez asistence (1:4).
23:43
Vyloučen hráč Vendula Schindlerová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
18:03
Vyloučen hráč Kristýna Kupcová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
17:00
Greiplova opět řeší spoustu situací s přehledem
15:20
Míša Středulová trefuje jen břevno
14:55
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Nela Havlínová, asistoval Hana Chaloupková (1:3).
14:00
Hráčky z FBC spoustu střel blokují
12:22
Novotná trefuje boční konstrukci
10:28
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Marie Havlíčková, asistoval Kristýna Lechnerová (1:2).
10:28
Nepokrytá Havlíčková trefuje ze střední vzdálenosti
09:30
FBC pyká za faul v rohu hřiště
09:19
Vyloučen hráč Anna Dobešová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
07:00
Nejprve Havlínová si položila Schoupalovou , na druhé straně umístila střelu Středulová a máme vyrovnáno
06:43
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michaela Středulová, asistoval Vendula Maroszová (1:1).
06:28
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Nela Havlínová, asistoval Kristýna Lechnerová (0:1).
05:55
Přesilovky FBC moc nejdou
04:38
Chodov nepouští FBC k ohrožení branky
03:34
Vyloučen hráč Karolína Laura Hornová družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.