2:3
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - SK BIVOJKY LITVÍNOV 7:6
6. Markéta Valešová, 8. Klára Hanzelínová, 16. Karolína Nováková, 22. Klára Hanzelínová, 34. Pavla Bárková, 46. Markéta Valešová, 58. Kristýna Rondošová - 31. Karolína Slavíková, 35. Veronika Kundertová, 38. Monika Netušilová, 41. Karolína Slavíková, 47. Leona Tancošová, 49. Veronika Kundertová; rozhodčí: Jan Černý - Jiří Hlavatý; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Kateřina Dlouhá 28 - Tereza Kotlanová 33; po třetinách: 3:0, 2:3, 2:3;
60:02
Komentář trenéra domácích Vojtěcha Rondoše: Dnešní zápas nabídl krásný florbal plný florbalových akcí... né, bohužel tomu tak nebylo a my museli po celý zápas dobývat houževnatou obranu hostí a krýt dlouhé nahazované balóny, které se nám v určité fázi zapasu nedařilo pokrýt na čem musíme důrazně zapracovat! Nicméně jsme drželi po celý zápas otěže zápasu a zaslouženě vyhráli. Holkám díky za 100% nasazení po celý zápas.
60:01
Vadim Všetula - SK Bivojky Litvínov - V momentě, když se po důrazné hře domácích a vodě na ploše hrálo cca v 7 hráčkách,bylo to na ručník. Opět jsme něco zkusili, tentokráte ze seriálu Mentalista a ono to šlo a náramně. Najednou nic nebolelo, nikdo nebyl nemocný, nikdo neumíral...bylo to o hlavě a úžasný. Díky holky, i když to na body nepomohlo.
57:44
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Kristýna Rondošová, asistoval Markéta Valešová (7:6).
48:28
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Veronika Kundertová, asistoval Karolína Slavíková (6:6).
46:08
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Leona Tancošová, asistoval Laura Vytrhlíková (6:5).
45:09
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Markéta Valešová, asistoval Pavla Bárková (6:4).
40:51
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Karolína Slavíková, asistoval Veronika Kundertová (5:4).
40:48
Litvínov začíná Liberci šlapat na paty...
40:00
40:00
39:59
Střely na branku: domácí 11, hosté 13
39:58
V druhé třetině jsme viděli hru nahoru dolu, s vyloženými na obou stranách. Přesilové hry vrátily hostující hráčky zpět do hry a za chvilku se můžeme těšit na třetí třetinu
37:22
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Monika Netušilová, asistoval Tereza Soukupová (5:3).
37:14
Nebezpečnou střelu Rondošové zastavuje hostující brankářka a zakládá další bejkovou šanci Litvínova
36:11
hráčka Litvínova Netušilová zblokovala nebezpečnou střelu Valešové
34:11
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Veronika Kundertová, asistoval Andrea Sára Šulcová (5:2).
33:23
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Pavla Bárková, asistoval Markéta Lenfeldová (5:1).
33:00
Lenfeldová zachraňuje situaci s tak ledovým klidem, až nám z toho začíná být zima.
30:12
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Karolína Slavíková, asistoval Laura Vytrhlíková (4:1).
30:08
V druhé části přesilové hry Litvínov stupňuje své tempo a začíná si vytvářet nebezpečné šance
30:01
První část přesilové hry se Litvínovu moc nedaří, domácí se snaží držet míček
28:49
Vyloučen hráč Pavla Bárková družstva FBC Liberec na 2 minuty za hra rukou.
28:33
Nováková si obehrála i rozhodčího, který se jí postavil do cesty
26:10
teď se hraje nahoru dolu, šance střídá šanci
23:53
z trestné lavice se vrací domácí hráčka a zapojením do útočné akce se zapojuje do brejkové situace dvě na jednu, ale bohužel domácí hráčce Novákové sjíždí míček z čepele.
23:08
Nebezpečná šance Litvínova, kterou bravurně zachránila Kačna (brankářka domácích)
21:51
Vyloučen hráč Veronika Ljachová družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:32
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Klára Hanzelínová, asistoval Karolína Nováková (4:0).
20:00
20:00
19:59
Střely na branku: domácí 19, hosté 12
19:58
1. třetina ukazovala stéle stejné scénář, Liberec drží balónek a trpělivou kombinační hrou se snaží překonat soupeřovu defensivu. Litvínov hrozí z ojedinělých brejkových šancích a standartních situacích.
17:02
Další šance Liberce.
16:15
Litvínov hraje zatažený a čeká na svoji šanci.
15:48
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Karolína Nováková, asistoval Lea Veselská (3:0).
15:02
Hráčky Litvínova v přesilové hře nic nevymyslely, naopak v brejkové šanci se ocitl Liberec
13:38
Vyloučen hráč Aneta Abrtová družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:30
Liberec stále na míčku, trpělivou hrou se snaží něco vymyslet. Soupeř hrozí pouze z ojedinělých brejkových akcích
07:46
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Klára Hanzelínová, asistoval Veronika Ljachová (2:0).
05:59
05:59
Markéta Valešová otevírá skóre překrásnou střelou o tyčku, kde brankářce nedala sebemenší šanci
02:30
z začátku hry má Liberec více ze hry, vidíme nebezpečný pressing a pěkné akce, které zatím nepřináší žádné branky
00:40
pěkná úvodní střela Liberce, která bohužel nepřinesla branku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Černý a Jiří Hlavatý.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Tereza Kotlanová; hráči v poli: Kristýna Střihavková, Leona Tancošová, Karolína Slavíková, Monika Netušilová, Laura Vytrhlíková
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Kateřina Dlouhá; hráči v poli: Aneta Abrtová, Veronika Ljachová, Pavla Bárková, Lea Veselská, Klára Hanzelínová