2:4
4:4
- : -

FbŠ Bohemians - Technology Florbal MB 6:12
22. Patrik Šebek, 26. Vojtěch Zezulka, 44. Jakub Kolstrunk, 45. Viktor Kopecký, 54. Mikuláš Forman, 60. Josef Juha - 2. Martin Tokoš, 6. Jiří Curney, 12. Patrik Šebek, 13. Jan Natov, 23. Jan Natov, 23. Jakub Gruber, 25. Jakub Gruber, 36. Jan Natov, 45. Jiří Curney, 51. Filip Zakonov, 52. Jakub Bína, 60. Jakub Bína; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 525; zásahy brankářů: Ondřej Kratěk 1, Tomáš Hyršl 12 - Lukáš Bauer 13; po třetinách: 0:4, 2:4, 4:4;
60:00
59:48
Vyloučen hráč Martin Tokoš družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
59:29
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Bína, asistoval Jan Natov (6:12).
59:15
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Josef Juha, asistoval Marek Ďopan (6:11).
53:24
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Mikuláš Forman, asistoval Jan Dobisík (5:11).
51:30
50:42
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Filip Zakonov, asistoval Josef Pluhař (4:10).
45:16
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians neproměnil Josef Juha.
44:37
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Kryštof Krbec (4:9).
44:17
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Jan Natov (3:9).
43:05
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval Adam Růžek (3:8).
40:00
40:00
35:05
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Lukáš Bauer (2:8).
33:41
Vyloučen hráč Josef Pluhař družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
25:45
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Vojtěch Zezulka, asistoval Marek Ďopan (2:7).
24:39
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Gruber, asistoval Martin Tokoš (1:7).
22:13
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Gruber, asistoval Milan Tomašík (1:6).
22:01
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jakub Bína (1:5).
21:48
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Šebek, asistoval Pavel Čihák (1:4).
20:00
20:00
12:04
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jiří Curney (0:4).
12:04
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Hyršl družstva FbŠ Bohemians
11:09
Vlastní branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Šebek (0:3).
05:49
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Filip Zakonov (0:2).
01:11
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Martin Tokoš, asistoval Jan Jelínek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Valenta a Michal Žďárský.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Filip Zakonov, Petr Krzyžanek, Jiří Curney, Jakub Bína, Jan Natov
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Ondřej Kratěk; hráči v poli: Pavel Čihák, Vojtěch Zezulka, Tomáš Kindl, Jakub Buršík, Patrik Šebek