1:4
1:0
0:1

SB-Pro Nurmijärvi - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:5p
11. Heidi Lirkki, 17. Jaana Lirkki, 39. Karoliina Kujala, 45. Mirja Hietamäki - 21. Alžbeta Ďuríková, 27. Justyna Krzywak, 29. Zuzana Šponiarová, 35. Barbora Husková, 63. Dominika Buczek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 125; zásahy brankářů: Tiltu Siltanen 26 - Nikola Příleská 14; po třetinách: 2:0, 1:4, 1:0, 0:1;
70:00
Střely v prodloužení: SBP 0; VIT 1;
70:00
Střely celkem: SBP 18; VIT 31;
62:44
62:44
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dominika Buczek, asistoval Veronika Enenkelová (4:5).
47:01
Vyloučen hráč Ivana Šupáková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:50
Branku družstva SB-Pro Nurmijärvi vstřelil Mirja Hietamäki, asistoval Laura Hietamäki (4:4).
41:17
Vyloučen hráč Ina Leminen družstva SB-Pro Nurmijärvi na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely po 2. třetině: SBP 6; VIT 13;
40:00
38:27
Branku družstva SB-Pro Nurmijärvi vstřelil Karoliina Kujala, asistoval Jenni Rautanen (3:4).
34:47
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Ivana Šupáková (2:4).
28:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Zuzana Šponiarová bez asistence (2:3).
26:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Justyna Krzywak, asistoval Eliška Planková (2:2).
24:50
Vyloučen hráč Barbora Husková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
20:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Alžbeta Ďuríková, asistoval Zuzana Šponiarová (2:1).
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: SBP 7; VIT 10;
20:00
16:48
Branku družstva SB-Pro Nurmijärvi vstřelil Jaana Lirkki bez asistence (2:0).
10:07
Branku družstva SB-Pro Nurmijärvi vstřelil Heidi Lirkki, asistoval Ina Leminen (1:0).
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Nikola Příleská; hráči v poli: Markéta Kolářová, Zuzana Šponiarová, Alžbeta Ďuríková, Veronika Enenkelová, Sára Seevaldová
00:00
Line-up domácích SB-Pro Nurmijärvi: brankář: Tiltu Siltanen; hráči v poli: Karoliina Kujala, Elina Kujala, Niina Ahola, Jenni Rautanen, Anu Raatevaara