0:2
1:2
- : -

FbŠ Bohemians B - FBC Kutná Hora  4:5
12. Kryštof Blažej, 15. Jakub Štěpánek, 16. Ondřej Plecháč, 53. Tomáš Vostřel - 3. Roman Martínek, 25. David Popek, 34. Jan Dus, 42. Roman Martínek, 55. Josef Chalupa; rozhodčí: Lukáš Polanský - Jakub Tázler; vyloučení: 2 + Petr Hromádko ČK1 + 5:5; využití: 2:1; diváků: 9; zásahy brankářů: Ondřej Štola 16 - Jaroslav Dlouhý 13; po třetinách: 3:1, 0:2, 1:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: Byl to vyrovnaný zápas, zvítězila naše větší bojovnost. Komentář kapitána domácích: Škoda neproměněných šancí, gratulujeme soupeři k výhře.
59:24
Timeout FbŠ Bohemians B
54:36
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Josef Chalupa, asistoval Roman Martínek (4:5).
52:11
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Tomáš Vostřel, asistoval Jakub Štěpánek (4:4).
43:54
Vyloučen hráč Josef Chalupa družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za blokování hokejky.
41:04
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Roman Martínek, asistoval Jan Dus (3:4).
41:04
Vyloučen hráč Petr Hromádko družstva FbŠ Bohemians B do konce utkání.
41:04
Vyloučen hráč Petr Hromádko družstva FbŠ Bohemians B na 5 minut za nesportovní chování.
40:00
40:00
35:09
Vyloučen hráč Jan Dus družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
34:54
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians B neproměnil Jakub Štěpánek.
33:42
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Dus, asistoval Václav Rejna (3:3).
33:13
Vyloučen hráč Jakub Štěpánek družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
24:29
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil David Popek, asistoval Jan Dus (3:2).
20:00
20:00
18:07
Vyloučen hráč Jakub Mulač družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za vražení zády.
15:43
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Ondřej Plecháč, asistoval Lukáš Kuncman (3:1).
15:04
Vyloučen hráč Antonín Tvrdík družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
14:52
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jakub Štěpánek, asistoval Ondřej Erben (2:1).
13:38
11:22
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Kryštof Blažej, asistoval Radim Bobek (1:1).
04:54
Vyloučen hráč Jan Dus družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře.
02:13
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Roman Martínek, asistoval Antonín Tvrdík (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Polanský a Jakub Tázler.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora : brankář: Jaroslav Dlouhý; hráči v poli: Václav Rejna, Ondřej Spurný, Roman Martínek, Jan Dus, Lukáš Staňo
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians B: brankář: Ondřej Štola; hráči v poli: Jakub Mulač, Tomáš Vostřel, Ondřej Erben, Petr Červenka, Petr Hromádko