1:1
2:0
- : -

FBC Rytíři Český Krumlov - FK Slovan J.Hradec 5:2
9. Samuele Mazzola, 11. David Dvořáček, 21. Jakub Sojka, 32. David Dvořáček, 36. Michal Forst - 15. Tobiáš Jan Všechovský, 21. Jakub Píša; rozhodčí: Jan Koutník - Martin Draxler; vyloučení: 6:2; využití: 0:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Jakub Šítal ? - Dominik Lovětínský ?; po třetinách: 2:1, 1:1, 2:0;
45:00
39:10
Vyloučen hráč Michal Forst družstva FBC Rytíři Český Krumlov na 2 minuty za sekání.
39:04
Vyloučen hráč Jan Šimic družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za blokování hokejky.
35:48
Branku družstva FBC Rytíři Český Krumlov vstřelil Michal Forst bez asistence (5:2).
35:22
Trestné střílení družstva FK Slovan J.Hradec neproměnil Filip Šimek.
32:06
Vyloučen hráč Tobiáš Jan Všechovský družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
31:03
Branku družstva FBC Rytíři Český Krumlov vstřelil David Dvořáček, asistoval Samuele Mazzola (4:2).
30:00
30:00
28:14
Vyloučen hráč Samuele Mazzola družstva FBC Rytíři Český Krumlov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
23:23
Vyloučen hráč David Dvořáček družstva FBC Rytíři Český Krumlov na 2 minuty za bránění ve hře.
20:48
Branku družstva FBC Rytíři Český Krumlov vstřelil Jakub Sojka, asistoval Michal Forst (3:2).
20:10
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Píša, asistoval David Vettermann (2:2).
15:00
15:00
14:59
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Tobiáš Jan Všechovský, asistoval David Vettermann (2:1).
12:53
Vyloučen hráč Samuele Mazzola družstva FBC Rytíři Český Krumlov na 2 minuty za vražení zády.
11:41
Vyloučen hráč Martin Mráz družstva FBC Rytíři Český Krumlov na 2 minuty za sekání.
10:36
Branku družstva FBC Rytíři Český Krumlov vstřelil David Dvořáček bez asistence (2:0).
08:21
Branku družstva FBC Rytíři Český Krumlov vstřelil Samuele Mazzola, asistoval Michal Forst (1:0).
06:10
Vyloučen hráč Matěj Beniačik družstva FBC Rytíři Český Krumlov na 2 minuty za hrubost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Koutník a Martin Draxler.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec: brankář: Dominik Lovětínský; hráči v poli: Tobiáš Jan Všechovský, Jiří Šustr, David Vettermann, Jakub Píša, Filip Šimek
00:00
Line-up domácích FBC Rytíři Český Krumlov: brankář: Jakub Šítal; hráči v poli: Michal Forst, David Dvořáček, Šimon Petr Hladík, Matěj Beniačik, František Hlásek