4:2
3:1
- : -

Sabots Jihlava - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 8:7
5. David Prášek, 17. Lukáš Matoušek, 21. Aleš Valenta, 26. David Prášek, 27. Lukáš Matoušek, 42. David Rauscher, 42. Miroslav Jelínek, 43. David Wasserbauer - 1. Jan Bína, 6. Dušan Čapek, 9. Jan Bína, 10. Vojtěch Jonák, 20. Vojtěch Jonák, 22. Jan Bína, 40. Dušan Čapek; rozhodčí: Jiří Kučera - Jan Koten; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jan Kružík ? - Jakub Hozlár ?; po třetinách: 1:4, 4:2, 3:1;
45:00
44:02
Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
42:19
Branku družstva Sabots Jihlava vstřelil David Wasserbauer, asistoval David Prášek (8:7).
41:40
Branku družstva Sabots Jihlava vstřelil Miroslav Jelínek, asistoval Jan Herout (7:7).
41:19
Branku družstva Sabots Jihlava vstřelil David Rauscher, asistoval Jiří Drápal (6:7).
39:15
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Dušan Čapek, asistoval Vojtěch Jonák (5:7).
31:00
Vyloučen hráč David Wasserbauer družstva Sabots Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
26:08
Branku družstva Sabots Jihlava vstřelil Lukáš Matoušek bez asistence (5:6).
25:54
Branku družstva Sabots Jihlava vstřelil David Prášek, asistoval Robert Hruška (4:6).
21:08
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Bína, asistoval Patrik Kučera (3:6).
20:13
Branku družstva Sabots Jihlava vstřelil Aleš Valenta, asistoval David Rauscher (3:5).
19:06
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Vojtěch Jonák, asistoval Dušan Čapek (2:5).
18:36
Vyloučen hráč Michal Kosina družstva Sabots Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře.
16:46
Branku družstva Sabots Jihlava vstřelil Lukáš Matoušek, asistoval Miroslav Jelínek (2:4).
15:00
15:00
11:31
Vyloučen hráč Jan Pešek družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za hra bez hokejky.
09:45
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Vojtěch Jonák, asistoval Patrik Kučera (1:4).
09:40
Vyloučen hráč Lukáš Matoušek družstva Sabots Jihlava na 2 minuty za sekání.
08:27
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Bína, asistoval Vojtěch Jonák (1:3).
05:33
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Dušan Čapek bez asistence (1:2).
04:39
Branku družstva Sabots Jihlava vstřelil David Prášek bez asistence (1:1).
00:27
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kučera a Jan Koten.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Jakub Hozlár; hráči v poli: Jaroslav Štolc, Vojtěch Jonák, Patrik Kučera, Jan Pešek, Dušan Čapek