0:1
2:6
- : -

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - FBC Salamandra Apoly 3:10
9. Dušan Čapek, 32. Tomáš Kamp, 41. Jan Pešek - 4. Ondřej Pecina, 7. Tomáš Vanča, 9. Pavel Jaroš, 22. Vladimír Zvolánek, 31. Filip Janda, 37. Vladimír Zvolánek, 37. Tomáš Vanča, 42. Radek Kunstmüller, 43. Filip Janda, 45. Tomáš Vanča; rozhodčí: Jiří Kučera - Jan Koten; vyloučení: 2 + Vojtěch Jonák 5 + Patrik Kučera 5:3; využití: 1:3; zásahy brankářů: Jakub Hozlár ? - Jan Čermák ?; po třetinách: 1:3, 0:1, 2:6;
44:34
Branku družstva FBC Salamandra Apoly vstřelil Tomáš Vanča, asistoval Jakub Janda (3:10).
44:19
Vyloučen hráč Jaroslav Štolc družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
42:02
Branku družstva FBC Salamandra Apoly vstřelil Filip Janda, asistoval Vladimír Zvolánek (3:9).
41:11
Branku družstva FBC Salamandra Apoly vstřelil Radek Kunstmüller, asistoval Tomáš Vanča (3:8).
40:43
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Pešek, asistoval Jan Bína (3:7).
39:47
Vyloučen hráč Filip Janda družstva FBC Salamandra Apoly na 2 minuty za bránění ve hře.
39:04
Vyloučen hráč Patrik Kučera družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 5 minut za nedovolené vrážení.
36:29
Branku družstva FBC Salamandra Apoly vstřelil Tomáš Vanča, asistoval Ondřej Pecina (2:7).
36:02
Branku družstva FBC Salamandra Apoly vstřelil Vladimír Zvolánek, asistoval Tomáš Popelka (2:6).
31:08
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Tomáš Kamp, asistoval Jaroslav Štolc (2:5).
30:12
Branku družstva FBC Salamandra Apoly vstřelil Filip Janda, asistoval Ondřej Kolář (1:5).
30:00
30:00
29:56
Vyloučen hráč Patrik Kučera družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za bránění ve hře.
29:24
Vyloučen hráč Jiří Čermák družstva FBC Salamandra Apoly na 2 minuty za sekání.
21:38
Branku družstva FBC Salamandra Apoly vstřelil Vladimír Zvolánek, asistoval Ondřej Kolář (1:4).
17:14
Vyloučen hráč Vojtěch Jonák družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 5 minut za bránění ve hře.
15:00
15:00
08:50
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Dušan Čapek, asistoval Tomáš Kamp (1:3).
08:32
Branku družstva FBC Salamandra Apoly vstřelil Pavel Jaroš, asistoval Tomáš Vanča (0:3).
07:38
Vyloučen hráč Vladimír Zvolánek družstva FBC Salamandra Apoly na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:02
Branku družstva FBC Salamandra Apoly vstřelil Tomáš Vanča, asistoval Pavel Jaroš (0:2).
03:16
Branku družstva FBC Salamandra Apoly vstřelil Ondřej Pecina, asistoval Tomáš Vanča (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kučera a Jan Koten.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Salamandra Apoly:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Jakub Hozlár; hráči v poli: Jaroslav Štolc, Patrik Kučera, Jan Pešek, Dušan Čapek, David Slanař