1:3
0:2
- : -

FbC Coyotes Jablunkov - FBC Spartak Bílovec 2:6
5. Marek Byrtus, 16. Matyáš Gruszka - 9. Václav Richtár, 13. Václav Richtár, 16. Tomáš Abík, 19. Tomáš Abík, 29. Matěj Makový, 32. Vít Hruška; rozhodčí: Jan Šotola - Daniel Gebauer; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Gorgosz ? - Tomáš Fešar ?; po třetinách: 1:1, 1:3, 0:2;
36:00
35:28
Vyloučen hráč Vít Hruška družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za sekání.
31:52
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil Vít Hruška, asistoval Václav Richtár (2:6).
29:02
Vyloučen hráč Vojtěch Turoň družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání.
28:10
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil Matěj Makový, asistoval Ondřej Houska (2:5).
24:00
24:00
19:50
Vyloučen hráč Michal Bártek družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání.
18:27
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil Tomáš Abík, asistoval Ondřej Novotný (2:4).
15:49
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil Tomáš Abík bez asistence (2:3).
15:02
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Matyáš Gruszka, asistoval Jan Petr Szotkowski (2:2).
12:07
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil Václav Richtár, asistoval Vít Hruška (1:2).
12:00
12:00
08:28
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil Václav Richtár, asistoval Ondřej Houska (1:1).
07:01
Vyloučen hráč Dušan Richtár družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za bránění ve hře.
04:36
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Marek Byrtus, asistoval Michal Bártek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Šotola a Daniel Gebauer.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Spartak Bílovec:
00:00
Line-up domácích FbC Coyotes Jablunkov: brankář: Jakub Gorgosz; hráči v poli: Michal Bártek, Lukaš Branc, Vojtěch Turoň, Alexandr Doleček, Marek Byrtus