1:1
2:0
- : -

Florbal Slavoj Tachov - RUDÝ KONĚ Horažďovice 6:2
5. Marek Sedlák, 5. Milan Šindelář, 12. Marek Sedlák, 26. Dominik Surják, 35. Rudolf Chrastina, 39. Marek Sedlák - 4. Lukáš Tůma, 22. Jan Procházka; rozhodčí: Nikola Staňková - Vojtěch Jahn; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 2; zásahy brankářů: Michal Jerling 19 - Václav Chaluš 18; po třetinách: 3:1, 1:1, 2:0;
45:00
44:18
Vyloučen hráč Marek Sedlák družstva Florbal Slavoj Tachov na 2 minuty za sekání.
42:26
Vyloučen hráč Martin Baar družstva RUDÝ KONĚ Horažďovice na 2 minuty za hra na zemi.
38:54
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil Marek Sedlák, asistoval Rudolf Chrastina (6:2).
35:29
Vyloučen hráč Martin Baar družstva RUDÝ KONĚ Horažďovice na 2 minuty za hrubost.
34:24
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil Rudolf Chrastina, asistoval Marek Sedlák (5:2).
30:00
30:00
25:24
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil Dominik Surják, asistoval Marek Sedlák (4:2).
23:26
Vyloučen hráč Lukáš Tůma družstva RUDÝ KONĚ Horažďovice na 2 minuty za sekání.
21:55
Branku družstva RUDÝ KONĚ Horažďovice vstřelil Jan Procházka, asistoval Václav Tábor (3:2).
15:00
15:00
11:50
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil Marek Sedlák bez asistence (3:1).
11:11
Vyloučen hráč Dominik Surják družstva Florbal Slavoj Tachov na 2 minuty za sekání.
04:32
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil Milan Šindelář, asistoval Rudolf Chrastina (2:1).
04:04
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil Marek Sedlák, asistoval Jan Flor (1:1).
03:53
Branku družstva RUDÝ KONĚ Horažďovice vstřelil Lukáš Tůma, asistoval Martin Baar (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nikola Staňková a Vojtěch Jahn.
00:00
00:00
Line-up hostů RUDÝ KONĚ Horažďovice:
00:00
Line-up domácích Florbal Slavoj Tachov: brankář: Michal Jerling; hráči v poli: Jakub Vlasák, Daniel Mrkvan, Jan Flor, Marek Sedlák, Dominik Surják