0:1
2:3
- : -

FBK MeTermo Valašské Meziříčí - FbC DTJ Strání-Květná 4:4
10. Jiří Kabeláč, 13. Tomáš Pavelka, 35. Lukáš Novák, 37. Jakub Suchý - 20. Pavel Tomanec, 38. Jan Mikláš, 40. Jan Mikláš, 44. Marian Šimovec; rozhodčí: Jan Kouba - Ondřej Lukáš; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Těžký ? - Patrik Búlik ?; po třetinách: 2:0, 0:1, 2:3;
45:00
43:50
Branku družstva FbC DTJ Strání-Květná vstřelil Marian Šimovec, asistoval Petr Popelka (4:4).
39:37
Vyloučen hráč Lukáš Málek družstva FbC DTJ Strání-Květná na 2 minuty za bránění ve hře.
39:09
Branku družstva FbC DTJ Strání-Květná vstřelil Jan Mikláš, asistoval Pavel Tomanec (4:3).
37:21
Branku družstva FbC DTJ Strání-Květná vstřelil Jan Mikláš bez asistence (4:2).
36:54
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Jakub Suchý, asistoval Daniel Hás (4:1).
34:44
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Lukáš Novák, asistoval Jiří Kabeláč (3:1).
30:00
30:00
19:54
Branku družstva FbC DTJ Strání-Květná vstřelil Pavel Tomanec, asistoval Jan Mikláš (2:1).
15:00
15:00
12:21
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Tomáš Pavelka z trestného střílení (2:0).
09:51
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Jiří Kabeláč, asistoval Pavel Hons (1:0).
02:06
Vyloučen hráč Daniel Prachař družstva FbC DTJ Strání-Květná na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Kouba a Ondřej Lukáš.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC DTJ Strání-Květná:
00:00
Line-up domácích FBK MeTermo Valašské Meziříčí: brankář: Jan Těžký; hráči v poli: Daniel Hás, Martin Volek, Vojtěch Švajda, Dominik Volek, Jiří Kabeláč