1:5
1:5
- : -

FbC DTJ Strání-Květná - SFK Kozel Počenice 2:16
27. Marek Prachař, 37. Daniel Zámečník - 3. Marek Šindelka, 9. Michal Florián, 11. Jakub Dočkal, 13. Radim Kalus, 14. Michal Florián, 14. Michal Florián, 20. Martin Ničajevský, 26. Lukáš Krčmař, 27. Michal Florián, 28. Michal Florián, 29. Ondřej Dofek, 32. Marek Šindelka, 39. Michal Florián, 41. Radim Kalus, 41. Marek Šindelka, 44. Ondřej Dofek; rozhodčí: Vu Pham Anh - Ondřej Lukáš; vyloučení: 2 + Petr Popelka OS:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Patrik Búlik ? - Jiří Vlk ?; po třetinách: 0:6, 1:5, 1:5;
43:14
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Ondřej Dofek, asistoval Jakub Dočkal (2:16).
42:05
Počenice krásně kontrolují stav skóre a pouze se snaží navyšovat skóre z protiútoku
40:45
2 hráči Počenic si pohráli s golmanem a střílí gól do prázdné brány.
40:43
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Marek Šindelka, asistoval Jaroslav Kovařík (2:15).
40:10
Počenice využily rychlý protiútok a střílí 14. gól
40:09
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Radim Kalus, asistoval Ondřej Dofek (2:14).
39:15
Kvalitní komentátor Lukáš Novák opět usedá k online přenosu a tak si můžete dopřát kvalitní přenos.
38:20
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Michal Florián, asistoval Jaroslav Kovařík (2:13).
36:45
Branku družstva FbC DTJ Strání-Květná vstřelil Daniel Zámečník, asistoval Jan Mikláš (2:12).
36:08
Vyloučen hráč Jakub Dočkal družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za držení.
35:30
Probíhá šestá minuta, hráči jsou v plném počtu a my se omlouváme za krátké zdržení, zradila nás technika.
33:15
Po tvrdém hitu hráč Květné usedá na delší dobu na trestnou lavici. (Nejde nám nastavit 10 minut)
33:14
Vyloučen hráč Petr Popelka družstva FbC DTJ Strání-Květná na 2 minuty za hrubost.
33:14
Vyloučen hráč Petr Popelka družstva FbC DTJ Strání-Květná - osobní trest.
32:48
Menší konflikt hráčů přerušuje píšťalka rozhodčího, aby vše vysvětlil
32:15
Kluzká podlaha některým hráčům dělá problém. Správce haly to asi s leštěním přehnal.
31:58
Počenicím načepovali ryze hořkou dvanáctku, snad se ukazatel skóre ještě upraví.
31:45
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Marek Šindelka, asistoval Martin Ničajevský (1:12).
30:45
Počenice opět kombinují krásný florbal na hráče z Květné
30:20
Erik neváhá a opět se vrhá na rovnání mantinelů
30:01
Rozhodčí zapískal na začátek poslední třetiny.
30:00
30:00
29:59
O dobrou atmosféru v přestávkovém programu se stará song od Willyho Williama - Ego
29:58
Erik opět urovnává mantinely aby tak dopřál hráčům odrazy míčku od naprosto rovného mantinelu.
29:07
Po objednání občerstvení pro časomíru se opět vracíme ke kvalitnímu online přenosu.
28:56
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Ondřej Dofek, asistoval Jaroslav Kovařík (1:11).
27:52
Hra 4 na 4 otevírá prostor oboum týmům a Počenice toho využily krásným gólem.
27:35
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Michal Florián, asistoval Martin Ničajevský (1:10).
26:54
Vyloučen hráč Daniel Prachař družstva FbC DTJ Strání-Květná na 2 minuty za hrubost.
26:54
Vyloučen hráč Jakub Dočkal družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za hrubost.
26:50
Hráči Květné si nenechali nulu na svém kontě a střílí gól. Že by nějaký obrat?
26:12
Branku družstva FbC DTJ Strání-Květná vstřelil Marek Prachař, asistoval Marian Šimovec (1:9).
26:03
25:44
Po krásném góly Počenic zdravíme z časomíry do VIP šatny domácího klubu
25:43
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Lukáš Krčmař, asistoval Michal Florián (0:8).
23:50
Brankář Květné si opět připisuje krásný zákrok
23:35
Zazvonila tyč, tentokrát u týmu z Počenic
23:02
Brankář Květné byl otřesen po tvrdé střele do helmy od obránce z Počenic.
22:10
Počenicei v plném počtu
21:55
Počenice i v oslabení vytváří stálý tlak na hráče z Květné
20:08
Ostrý útočný faul hráče z Počenic posílá na dvouminutový odpočinek na trestnou lavici.
20:07
Vyloučen hráč Jaroslav Kovařík družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:57
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Martin Ničajevský, asistoval Marek Šindelka (0:7).
19:20
Zvoní tyč! Brankář Květné si skvěle postavil bránu.
19:07
Jasná teč Květné nařizuje rozehrávku z rohu pro Počenice.
17:50
Počenice stále ohrožují bránu Květné ale gólman skvěle tyto hrozba odvrací.
17:03
Diváci na tribuně mohou vidět krásně tvrdý florbal ale vše v rámci pravidel.
16:24
Hráč Počenic při důrazu u brány bránu posouvá mimo brankoviště. Hra byla v zápětí poté přerušena kvůli faulu.
15:00
15:00
14:59
Hráči si sedají na své střídačky a probírají taktiky na další třetinu. Za pár minut se opět hlásíme.
14:15
Brankář vyhazuje dlouhý míč na zabíhajícího hráče Počenic, který jde sám na bránu ale golman Květné tuto hrozbu vychytal.
13:51
Hráči Počenic využili ponechání výhody a tvrdou střelou vymetli pavučiny v horním rohu branky Květné
13:50
13:06
Počenice nekompromisně proměňují protiútok a střílí další krásný gól.
13:05
12:01
12:01
Hráči Počenic opět využívají nedůraz před bránou a dávají další gól
10:58
Hráč Květné se klouže po palubovce a při své cestě naráží na mantinel. Erik opět odvádí skvělou práci
10:41
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Jakub Dočkal, asistoval Ondřej Dofek (0:3).
09:36
Květná úspěšně odráží útoky Počenic
08:55
Náš Erik opět v akci s rovnáním mantinelů po důrazném souboji u komentátorského stanoviště
08:07
06:54
Tento zápas se nese v duchu létajících florbalek, další letí přes druhou půlku hřiště, tentokrát hráče z Květné
06:10
Florbalka letí přes půlku hřiště, ale hráč letí za ní a důrazně brání.
05:10
Hru musel rozhodčí přerušit kvůli prasklému míčku, ale hra už pokračuje
04:02
Počenice hrají svojí důraznou hru a drží své soupeře pod stálým tlakem
02:50
Erik odvádí krásnou práci se srovnáváním mantinelů a dopřává hráčům extraligovou atmosféru, mantinely jsou rovné jako půlící čára
02:47
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Marek Šindelka, asistoval Michal Florián (0:1).
01:07
Hráči z Počenic si krásné obsadili soupeřovu polovinu a drží protihráče pod tlakem
00:23
První střelu utkáni si připisují hráči z Květné
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vu Pham Anh a Ondřej Lukáš.
00:00
00:00
Line-up hostů SFK Kozel Počenice: brankář: Jiří Vlk; hráči v poli: Lukáš Krčmař, Martin Ničajevský, Marek Šindelka, Jaroslav Kovařík, Michal Florián