1:1
1:4
- : -

FBK MeTermo Valašské Meziříčí - FbC Floorbee Orel Uherský Brod 3:6
7. Dominik Volek, 19. Štěpán Böhm, 35. Štěpán Böhm - 13. Vít Beníček, 28. Ondřej Bartoš, 33. Ondřej Bartoš, 36. Martin Kelíšek, 42. Martin Kelíšek, 45. Miloslav Chovanec; rozhodčí: Jan Kouba - Ondřej Lukáš; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Těžký ? - Erik Hauerland ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:4;
45:00
44:13
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Miloslav Chovanec bez asistence (3:6).
43:14
Timeout FbC Floorbee Orel Uherský Brod
41:55
Timeout FBK MeTermo Valašské Meziříčí
41:09
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Martin Kelíšek, asistoval Ondřej Bartoš (3:5).
39:58
Valašské Meziříčí ve střelecké převaze, bohužel šance neproměňuje
38:33
Vyloučen hráč Michal Kment družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod na 2 minuty za bránění ve hře.
35:59
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Martin Kelíšek bez asistence (3:4).
34:35
Předseda domácího celku s radostí fandí a zápas si užívá naplno.
34:19
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Štěpán Böhm, asistoval Dominik Volek (3:3).
32:55
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Ondřej Bartoš, asistoval Miloslav Chovanec (2:3).
30:00
30:00
27:55
Nešťastný vlastní gól mění skóre na 2:2
27:54
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Ondřej Bartoš bez asistence (2:2).
25:25
Vojtěch Švajda 2x nebezpečně vystřelil, pokaždé do tyče.
23:35
Mnoho šancí na straně Valašského Meziříčí, bohužel neproměněné.
20:50
Novák se na střídačce hlásí jako ve školní lavici.
20:01
Neskutečná střela ze středu ale brankář Uherského Brodu chytá!
18:44
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Štěpán Böhm, asistoval Milan Pobořil (2:1).
18:20
4. minuta utkání, hraje se na obou stranách
15:00
15:00
12:15
Novákovi dnes prochází jedna přihrávka za druhou mezi nohama.
12:03
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Vít Beníček, asistoval Lukáš Gofroň (1:1).
06:09
A je to tady! Lukáš Novák střílí a trefuje golmana, Dominik Volek doráží a otevírá dnešní utkání!
06:08
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Dominik Volek, asistoval Lukáš Novák (1:0).
05:33
Tým domácích v plném počtu.
03:33
Vyloučen hráč Martin Volek družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
01:31
Rozhodčí se nepohodli na rozehrávce.
00:30
Lukáš Novák nabíhá na hriště. Doufáme, že se mu v dnešním utkání povede střelit aspoň jeden gól.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Kouba a Ondřej Lukáš.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Floorbee Orel Uherský Brod:
00:00
Line-up domácích FBK MeTermo Valašské Meziříčí: brankář: Jan Těžký; hráči v poli: Tomáš Pavelka, Milan Pobořil, Lukáš Novák, Jakub Suchý, Pavel Hons