1:3
0:6
- : -

FBC SLOVÁCKO - SFK Kozel Počenice 2:13
11. Adam Maršálek, 18. Adam Maršálek - 6. Jaroslav Kovařík, 6. Lukáš Bibr, 7. Marek Šindelka, 12. Marek Šindelka, 23. Jaroslav Kovařík, 26. Michal Florián, 28. Ondřej Dofek, 38. Michal Florián, 40. Martin Ničajevský, 41. Radim Kalus, 42. Lukáš Krčmař, 43. Ondřej Dofek, 43. Michal Florián; rozhodčí: Jan Kouba - Vu Pham Anh; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Petr Stránský ? - Jiří Vlk ?; po třetinách: 1:4, 1:3, 0:6;
45:00
43:47
Vyloučen hráč Jaroslav Kovařík družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za hrubost.
42:55
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Michal Florián, asistoval Jakub Dočkal (2:13).
42:17
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Ondřej Dofek, asistoval Lukáš Bibr (2:12).
41:57
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Lukáš Krčmař, asistoval Martin Ničajevský (2:11).
40:58
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Radim Kalus, asistoval Ondřej Dofek (2:10).
39:03
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Martin Ničajevský, asistoval Jaroslav Kovařík (2:9).
37:28
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Michal Florián, asistoval Jaroslav Kovařík (2:8).
33:22
Vyloučen hráč Radek Olšina družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
27:52
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Ondřej Dofek, asistoval Radim Kalus (2:7).
25:39
Timeout FBC SLOVÁCKO
25:39
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Michal Florián, asistoval Marek Šindelka (2:6).
24:07
Vyloučen hráč Matěj Matyáš družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za sekání.
22:41
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Jaroslav Kovařík, asistoval Marek Šindelka (2:5).
18:35
Vyloučen hráč Jaroslav Kovařík družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za sekání.
17:09
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Adam Maršálek, asistoval Josef Blaha (2:4).
15:00
15:00
11:55
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Marek Šindelka, asistoval Radek Olšina (1:4).
10:37
06:08
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Marek Šindelka, asistoval Jaroslav Kovařík (0:3).
05:53
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Lukáš Bibr, asistoval Radek Olšina (0:2).
05:17
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Jaroslav Kovařík, asistoval Michal Florián (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Kouba a Vu Pham Anh.
00:00
00:00
Line-up hostů SFK Kozel Počenice: brankář: Jiří Vlk; hráči v poli: Lukáš Krčmař, Martin Ničajevský, Michal Florián, Marek Šindelka, Jaroslav Kovařík