- : -
FLOREC BRNO
TJ Hodonice

FLOREC BRNO - TJ Hodonice 2:5
5. Lukáš Vecheta, 18. Martin Mošat - 3. Libor Šťasta, 14. Roman Moravec, 36. Lukáš Bartůněk, 38. Roman Moravec, 39. Libor Šťasta; rozhodčí: Lubomír Lukáš - Tomáš Otruba; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Koukal ? - Jaromír Bečka ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 0:3;
39:00
38:32
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Libor Šťasta, asistoval Roman Moravec (2:5).
37:40
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Roman Moravec, asistoval Lukáš Bartůněk (2:4).
37:04
Timeout FLOREC BRNO
35:57
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Lukáš Bartůněk, asistoval Libor Šopák (2:3).
26:00
26:00
24:42
Vyloučen hráč Pavel Dokulil družstva TJ Hodonice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:37
Branku družstva FLOREC BRNO vstřelil Martin Mošat, asistoval Michal Dýr (2:2).
13:45
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Roman Moravec, asistoval Libor Šťasta (1:2).
13:00
13:00
04:11
Branku družstva FLOREC BRNO vstřelil Lukáš Vecheta bez asistence (1:1).
02:56
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lubomír Lukáš a Tomáš Otruba.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Hodonice: brankář: Jaromír Bečka; hráči v poli: Libor Šopák, Lukáš Bartůněk, Jakub Sucháček, Libor Šťasta, Roman Moravec
00:00
Line-up domácích FLOREC BRNO: brankář: Pavel Koukal; hráči v poli: Pavel Polášek, Martin Janek, Jan Pliska, Michal Dýr, Lukáš Vecheta