3:2
- : -
TJ Hodonice

TJ Hodonice - Hornets Brno ZŠ Horní B 5:3
17. Libor Šťasta, 20. Roman Moravec, 28. Tomáš Štěrba, 30. Lukáš Bartůněk, 31. Roman Moravec - 25. Lukáš Vašínek, 27. Martin Janiczek, 28. Lukáš Vašínek; rozhodčí: Lubomír Lukáš - Tomáš Otruba; vyloučení: 2 + Roman Moravec 5:4; využití: 1:3; zásahy brankářů: Jaromír Bečka ? - Tomáš Limberg ?; po třetinách: 0:0, 2:1, 3:2;
39:00
37:17
Timeout Hornets Brno ZŠ Horní B
33:23
Vyloučen hráč Tomáš Macalík družstva Hornets Brno ZŠ Horní B na 2 minuty za hrubost.
33:23
Vyloučen hráč Lukáš Bartůněk družstva TJ Hodonice na 2 minuty za nesportovní chování.
31:44
Vyloučen hráč Milan Liška družstva Hornets Brno ZŠ Horní B na 2 minuty za sekání.
30:51
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Roman Moravec, asistoval Libor Šťasta (5:3).
29:44
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Lukáš Bartůněk, asistoval Libor Šťasta (4:3).
28:04
27:27
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Tomáš Štěrba, asistoval Tomáš Zahradník (3:3).
27:17
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil Lukáš Vašínek, asistoval Jakub Vašek (2:3).
26:10
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil Martin Janiczek, asistoval Pavel Brückner (2:2).
26:10
A zápas je opět nerozhodně.
26:00
26:00
24:14
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil Lukáš Vašínek, asistoval Tomáš Vašek (2:1).
22:20
Vyloučen hráč Roman Moravec družstva TJ Hodonice na 5 minut za hrubost.
20:29
Vyloučen hráč Tomáš Macalík družstva Hornets Brno ZŠ Horní B na 2 minuty za bránění ve hře.
19:46
16:32
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Libor Šťasta, asistoval Michal Štěrba (1:0).
16:32
Hodonice po závaru před bránou dokázaly dotlačit míček až do brány.
14:20
Bereš trefuje pouze tyčku.
14:00
Všichni 3 diváci už chtějí vidět nějaký ten gól.
13:00
13:00
08:55
Skvělý zákrok Limberga!
04:00
Vyloučení hráči stále nechápou, kam že si to vlastně mají sednout.
03:55
Vyloučen hráč Jan Dokulil družstva TJ Hodonice na 2 minuty za špatné střídání.
02:20
Sponzorem tohoto utkání je Jeníkův kodex slušnosti.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lubomír Lukáš a Tomáš Otruba.
00:00
00:00
Line-up hostů Hornets Brno ZŠ Horní B:
00:00
Line-up domácích TJ Hodonice: brankář: Jaromír Bečka; hráči v poli: Libor Šopák, Roman Moravec, Lukáš Bartůněk, Jakub Sucháček, Libor Šťasta