1:1
2:4
- : -

SK Florbal Grušáci Sivice - Orel Dolní Bojanovice 5:8
2. Jan Smutný, 10. Vít Buchta, 14. Tomáš Nedorostek, 30. Marek Koudelka, 37. Ondřej Divácký - 4. Adam Horňák, 5. Adam Horňák, 10. Vojtěch Sukup, 17. Adam Horňák, 32. Filip Němec, 33. Václav Němec, 33. Adam Horňák, 34. Filip Němec; rozhodčí: Kryštof Máder - Pavel Vích; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Vojtěch Šmajstrla ? - Miroslav Smolen ?; po třetinách: 2:3, 1:1, 2:4;
39:00
36:09
Branku družstva SK Florbal Grušáci Sivice vstřelil Ondřej Divácký, asistoval Daniel Sobotka (5:8).
33:44
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Filip Němec, asistoval Václav Němec (4:8).
32:40
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Adam Horňák, asistoval Václav Němec (4:7).
32:03
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Václav Němec, asistoval Adam Horňák (4:6).
31:45
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Filip Němec, asistoval David Bohun (4:5).
29:19
Branku družstva SK Florbal Grušáci Sivice vstřelil Marek Koudelka, asistoval Daniel Sobotka (4:4).
28:32
Vyloučen hráč David Bohun družstva Orel Dolní Bojanovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:00
26:00
20:42
Vyloučen hráč Ondřej Dědeček družstva SK Florbal Grušáci Sivice na 2 minuty za sekání.
16:18
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Adam Horňák, asistoval David Bohun (3:4).
13:54
Branku družstva SK Florbal Grušáci Sivice vstřelil Tomáš Nedorostek, asistoval Jiří Kousal (3:3).
13:00
13:00
09:50
Branku družstva SK Florbal Grušáci Sivice vstřelil Vít Buchta, asistoval Karel Smutný (2:3).
09:19
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Vojtěch Sukup, asistoval Adam Horňák (1:3).
07:27
Vyloučen hráč Petr Titz družstva SK Florbal Grušáci Sivice na 2 minuty za špatné střídání.
06:48
Vyloučen hráč Jan Smutný družstva SK Florbal Grušáci Sivice na 2 minuty za sekání.
04:43
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Adam Horňák, asistoval Filip Němec (1:2).
03:43
02:44
Vyloučen hráč Ondřej Divácký družstva SK Florbal Grušáci Sivice na 2 minuty za sekání.
01:46
Branku družstva SK Florbal Grušáci Sivice vstřelil Jan Smutný, asistoval Daniel Sobotka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kryštof Máder a Pavel Vích.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Dolní Bojanovice: brankář: Miroslav Smolen; hráči v poli: Filip Němec, David Bohun, Adam Horňák, Jakub Košutek, Radim Zámečník