0:2
0:1
- : -

Florbal Holešov - FBŠ Hattrick Brno 0:4
7. Aleš Jakůbek, 20. Aleš Jakůbek, 21. Libor Schneider, 32. Tomáš Pavelka; rozhodčí: Bohuslav Juráš - Bohumil Žlůva; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Stoklásek ? - Michal Jansa ?; po třetinách: 0:1, 0:2, 0:1;
36:00
33:29
Vyloučen hráč Lukáš Koutník družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:53
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Tomáš Pavelka, asistoval Pavel Nespěšný (0:4).
24:00
24:00
20:14
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Libor Schneider, asistoval Lukáš Koutník (0:3).
19:22
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Aleš Jakůbek, asistoval Tomáš Pavelka (0:2).
12:00
12:00
06:31
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Aleš Jakůbek, asistoval Lukáš Koutník (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Bohuslav Juráš a Bohumil Žlůva.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hattrick Brno: brankář: Michal Jansa; hráči v poli: Aleš Jakůbek, Libor Schneider, Pavel Blažejovský, Pavel Nespěšný, Lukáš Koutník