2:3
3:3
- : -

Bulldogs Brno B - FbC Aligators Sokol Bučovice B 5:8
29. Jan Šimeček, 29. Daniel Galanský, 32. Marek Žagan, 36. Marek Žagan, 42. Marek Žagan - 1. Roman Svoboda, 10. Roman Svoboda, 16. Jaromír Lazor, 19. Roman Svoboda, 21. Tomáš Kotrba, 37. Roman Svoboda, 40. Jaromír Lazor, 44. Denis Jakubec; rozhodčí: Daniel Bartošek - Michal Bartošek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Vizina ? - Petr Kalous ?; po třetinách: 0:2, 2:3, 3:3;
45:00
43:50
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil Denis Jakubec, asistoval Jaromír Lazor (5:8).
41:41
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Marek Žagan, asistoval Libor Urbánek (5:7).
39:53
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil Jaromír Lazor, asistoval Pavel Volek (4:7).
36:30
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil Roman Svoboda, asistoval Michal Spirit (4:6).
35:04
31:33
30:00
30:00
28:46
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Daniel Galanský, asistoval Michal Weiser (2:5).
28:16
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Jan Šimeček, asistoval Tomáš Staněk (1:5).
20:12
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil Tomáš Kotrba, asistoval Jaromír Lazor (0:5).
18:48
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil Roman Svoboda bez asistence (0:4).
15:40
15:00
15:00
09:28
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil Roman Svoboda, asistoval Denis Jakubec (0:2).
08:42
Vyloučen hráč Michal Spirit družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B na 2 minuty za bránění ve hře.
00:51
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil Roman Svoboda, asistoval Jaromír Lazor (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Bartošek a Michal Bartošek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Aligators Sokol Bučovice B:
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno B: brankář: Jakub Vizina; hráči v poli: Tomáš Weiser, Jan Šimeček, Jan Frydrych, Jan Leischner, Michal Weiser