2:0
3:2
- : -

FBK Atlas Blansko - TROOPERS Orel Telnice B 8:4
4. Šimon Borek, 5. František Forbelský, 8. Martin Hatala, 21. Martin Hatala, 30. Patrik Crla, 36. Daniel Žilka, 42. Daniel Žilka, 45. Martin Hatala - 3. Roman Houbal, 6. Marek Hercegh, 44. Martin Plaček, 44. Zdeněk Habr; rozhodčí: Jan Busínský - Jakub Cigl; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Lukáš Nejezchleb ? - Martin Kanala ?; po třetinách: 3:2, 2:0, 3:2;
45:00
44:45
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Martin Hatala, asistoval Patrik Crla (8:4).
43:45
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice B vstřelil Zdeněk Habr, asistoval Marek Horáček (7:4).
43:35
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice B vstřelil Martin Plaček, asistoval Radek Kubala (7:3).
41:39
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Daniel Žilka bez asistence (7:2).
41:34
Vyloučen hráč Jan Charvát družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
35:52
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Daniel Žilka, asistoval Petr Husnaj (6:2).
30:48
Vyloučen hráč Jan Charvát družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za blokování hokejky.
30:00
30:00
29:15
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Patrik Crla bez asistence (5:2).
20:43
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Martin Hatala, asistoval Petr Musil (4:2).
15:00
15:00
07:47
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Martin Hatala, asistoval Jan Charvát (3:2).
05:16
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice B vstřelil Marek Hercegh, asistoval Marek Horáček (2:2).
04:25
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil František Forbelský, asistoval Martin Hatala (2:1).
03:56
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Šimon Borek, asistoval Jiří Kroutil (1:1).
02:08
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice B vstřelil Roman Houbal, asistoval Zdeněk Habr (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Busínský a Jakub Cigl.
00:00
00:00
Line-up hostů TROOPERS Orel Telnice B:
00:00
Line-up domácích FBK Atlas Blansko: brankář: Lukáš Nejezchleb; hráči v poli: Štěpán Šváb, Petr Musil, Šimon Borek, Martin Hatala, František Forbelský