2:1
2:2
- : -

FBK Atlas Blansko - Florbal Kuřim 6:6
6. Martin Hatala, 15. Jan Charvát, 17. Jan Charvát, 19. Petr Musil, 36. Petr Musil, 38. Daniel Žilka - 3. Ivo Liškutín, 10. Michal Šembera, 15. Michal Bernát, 23. Michal Bernát, 40. Jiří Zemánek, 45. Ivo Liškutín; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Jan Galuszka; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Lukáš Nejezchleb ? - Petr Jendřejas ?; po třetinách: 2:3, 2:1, 2:2;
45:00
44:56
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil Ivo Liškutín, asistoval Jiří Zemánek (6:6).
44:07
Timeout Florbal Kuřim
42:08
Vyloučen hráč Martin Parimucha družstva Florbal Kuřim na 2 minuty za vražení zády.
39:58
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil Jiří Zemánek, asistoval Ivo Liškutín (6:5).
37:05
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Daniel Žilka, asistoval Jiří Kroutil (6:4).
35:20
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Petr Musil, asistoval Jan Charvát (5:4).
34:31
Vyloučen hráč Tadeáš Kundera družstva Florbal Kuřim na 2 minuty za vysoká hokejka.
30:00
30:00
29:48
Vyloučen hráč Michal Šoustar družstva Florbal Kuřim na 2 minuty za sekání.
22:57
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil Michal Bernát bez asistence (4:4).
18:24
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Petr Musil, asistoval Patrik Crla (4:3).
16:48
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Jan Charvát, asistoval Martin Hatala (3:3).
15:00
15:00
14:56
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil Michal Bernát, asistoval Jiří Zemánek (2:3).
14:47
10:00
Trestné střílení družstva Florbal Kuřim neproměnil Ivo Liškutín.
09:04
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil Michal Šembera, asistoval Martin Parimucha (1:2).
05:16
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Martin Hatala, asistoval Jan Charvát (1:1).
02:49
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil Ivo Liškutín, asistoval Michal Šembera (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Fuciman a Jan Galuszka.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Kuřim:
00:00
Line-up domácích FBK Atlas Blansko: brankář: Radim Kapoun; hráči v poli: Štěpán Šváb, Šimon Borek, Martin Hatala, František Forbelský, Petr Musil