1:2
2:2
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ B - Patriots Brno 5:5
9. Patrik Mašek, 15. Michal Koch, 23. Gabriel Miklík, 37. David Jedlička, 39. David Jedlička - 9. Ondřej Jirásek, 18. Ondřej Jirásek, 19. Jakub Novák, 39. Radim Fila, 45. Robert Honc; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 3 + Josef Fišer ČK1 + 5:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Radek Pechura ? - Vojtěch Ott ?; po třetinách: 2:1, 1:2, 2:2;
45:00
44:59
Vyloučen hráč Josef Fišer družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B do konce utkání.
44:59
Vyloučen hráč Josef Fišer družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B na 5 minut za nesportovní chování.
44:45
Branku družstva Patriots Brno vstřelil Robert Honc, asistoval Jakub Novák (5:5).
44:40
Vyloučen hráč David Jedlička družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
43:40
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ B
40:50
Timeout Patriots Brno
40:50
Vyloučen hráč Josef Fišer družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B na 2 minuty za blokování hokejky.
38:46
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil David Jedlička, asistoval Gabriel Miklík (5:4).
38:16
Branku družstva Patriots Brno vstřelil Radim Fila, asistoval Dominik Ptáček (4:4).
36:52
35:31
Vyloučen hráč Ondřej Jirásek družstva Patriots Brno na 2 minuty za špatné střídání.
33:27
Vyloučen hráč Josef Fišer družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
30:00
30:00
26:26
Vyloučen hráč David Titz družstva Patriots Brno na 2 minuty za hrubost.
22:36
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil Gabriel Miklík, asistoval David Jedlička (3:3).
18:43
Branku družstva Patriots Brno vstřelil Jakub Novák, asistoval Jakub Hrubý (2:3).
17:22
Branku družstva Patriots Brno vstřelil Ondřej Jirásek, asistoval Dominik Ptáček (2:2).
15:00
15:00
14:06
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil Michal Koch, asistoval Petr Mašek (2:1).
08:50
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil Patrik Mašek bez asistence (1:1).
08:40
Branku družstva Patriots Brno vstřelil Ondřej Jirásek, asistoval Jakub Hrubý (0:1).
00:05
Vyloučen hráč David Titz družstva Patriots Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Húska a Pavel Vích.
00:00
00:00
Line-up hostů Patriots Brno:
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ B: brankář: Radek Pechura; hráči v poli: Josef Fišer, Petr Mašek, Daniel Dvořák, Gabriel Miklík, David Jedlička